Odborný referent zodpovedný za veličinu dĺžka

Slovenská legálna metrológia

Geologická 1, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
podľa dohody
1 100 EUR/mesiackvartálne odmeny, dovolenkový bonus, 13. a 14. plat, priemerný ročný plat s odmenami 19.250€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý sa nebojí výziev a dokáže samostatne pracovať.

Náplňou Vašej práce u nás bude:
-vykonávať odborný a metodický dozor za zverené veličiny
-prehodnocovať používané metódy merania (ich zdokonalenie, zjednotenie, aktualizácia)
-podieľať sa na zavádzaní nových metód merania
-zodpovedať za správnosť metodiky výpočtu neistôt meraní vykonávaných v oblasti zverených veličín
-podielať sa na riešení rozvojových úloh v rámci zverených veličín
-podielať sa na medzilaboratórnych porovnávacích meraniach, týkajúcich sa zverenej veličiny
-podielať sa na usporiadaní odborných seminárov organizovaných v rámci existujúcej slovenskej metrologickej infraštruktúry a prezentácii zverených veličín
-podielať sa na tvorbe a pripomienkovaní technických noriem a metrologických predpisov, súvisiacich s činnosťou legálnej metrológie
-sledovať vývoj úloh medzinárodnej spolupráce, spolupracovať na ich riešení a výsledky aplikovať vo svojom odbore
-vypracovávať odborné metrologické posudky, stanoviská a metrologické expertízy
-poskytovať konzultácie v oblasti zverených veličín
- podieľať sa na skvalitňovaní odbornosti technických pracovníkov (školiacou činnosťou)
- podieľať sa na marketingových aktivitách v rámci zverených veličín, a to prípravou odborných textov na ich publikovanie a i.

Prácu je možné vykonávať z jedného z našich pracovísk (Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Nitra, Žilina).

Odmeňovanie:
- zaujímavý systém odmeňovania: štvrťročné odmeny, letná prémia ako príspevok na dovolenku, vianočné a novoročné odmeny (13., 14. plat). Priemerný plat ročný plat po zapracovaní 19.250€

Ostatné benefity:
- skrátený pracovný čas na 37,5 h/týždeň
- 5 dní dovolenky naviac
- príležitostný home office
- prispejeme na kurz anglického jazyka
- finančný príspevok na stravné aj počas sviatkov , dovolenky a PN
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier
- príspevok na relaxačné aktivity
- možnosť vzdelávania a získania odborných kompetencií vo svojej oblasti pôsobenia

Na zaradenie do výberového procesu je dôležité zaslať nám prostredníctvom profesie životopis a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru. Radi si prečítame aj Vami napísaný motivačný list, kde nám doplníte informácie o Vás - v prípade vážneho záujmu ho odporúčame využiť ako možnosť bližšej sebaprezentácie.

Na osobné stretnutie pozveme len vybraných kandidátov.

Kontaktovanie kandidátov bude prebiehať až po ukončení inzercie (jeden, maximálne však dva týždne od odoslania životopisu). Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vedy, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

metrológia, kalibračné laboratórium a súvisiace oblasti

Počet rokov praxe

2

- ideálny kandidát má skúsenosti v oblasti metrológie,
- záujem o technické vedy, metrológiu
- zodpovedný prístup k práci - budete poskytovať poradenstvo v oblasti merania dĺžky pre svojich kolegov metrológov,
- znalosť anglického jazyka - stačí pasívne (čítanie, písanie),
- schopnosť samostatnej práce,
- analytické schopnosti,
- odolnosť voči záťaži.

Slovenská legálna metrológia má najširšie portfólio poskytovaných služieb v oblasti merania, metrologickej kontroly, expertíznych činností, poradenstva a výskumu a vývoja na Slovensku, s viac ako 10 000 aktívnymi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4313732  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac