Technický pracovník - metrológ v laboratóriu teploty

Slovenská legálna metrológia

Miesto práce
Geologická 1, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
750 - 1 100 EUR/mesiacNástupná mzda 750€./brutto. Výsledná mzda vyškoleného a samostatného metrológa je tvorená: základnou mzdou 750€ + osobným príplatkom 100-150€ a variabilnou zložkou 100-200€. Priemerný plat 1100€/brutto + benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dlhoročná tradícia, vysoká odbornosť – to sme my. Do nášho tímu hľadáme pozitívne naladeného človeka, ktorý sa nebojí výziev a dokáže samostatne pracovať.
Náplňou Vašej práce u nás bude:
- samostatne vykonávať overovanie, kalibráciu a skúšanie meradiel
- spracovávať dokumentáciu a vystavovať doklad súvisiace s overovaním, kalibráciou a skúšaním meradiel
- vykonávanie práce prevažne v internom laboratóriu ale aj priamo u zákazníka (externé výkony)
- zabezpečovať vybrané úlohy v systéme manažérstva kvality
- poskytovať konzultačnú a metodickú pomoc zákazníkom v oblasti metrológie
- podieľať sa na marketingovej činnosti v súlade s kódexom zamestnanca

Práca pondelok-piatok, víkendy voľné. Flexibilný nástup do práce medzi 6:00-8:00 hod.

Uvedomujeme si, že ľudský faktor zohráva v každej organizácii kľúčovú úlohu, a preto Vám ponúkame:
- skrátený pracovný čas na 37,5 hod./týždeň
- 5 dní dovolenky naviac
- vianočné a novoročné odmeny (13., 14. plat)
- príspevok na letnú dovolenku
- stravné lístky aj počas sviatkov, dovolenky a PN
- príspevok na III.pilier
- príspevok na relaxačné aktivity
- možnosť vzdelávania a získania odborných kompetencií vo svojej oblasti pôsobenia
- možnosť jazykového vzdelávania
- a iné

Na zaradenie do výberového procesu je dôležité zaslať nám prostredníctvom profesie životopis a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru. Radi si prečítame aj Vami napísaný motivačný list, kde nám doplníte informácie o Vás - v prípade vážneho záujmu ho odporúčame využiť ako možnosť bližšej sebaprezentácie.

Na osobné stretnutie pozveme len vybraných kandidátov.

Kontaktovanie kandidátov bude prebiehať až po ukončení inzercie (jeden, maximálne však dva týždne od odoslania životopisu). Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické a logické myslenie
- zodpovedný prístup k práci
- trpezlivosť a vytrvalosť
- precíznosť a presnosť
- schopnosť samostatnej aj tímovej práce
- odolnosť voči stresu
- aktívny vodič
- skúsenosti v oblasti metrológie (kalibrácie meradiel a pod.) výhodou, nie však podmienkou

Slovenská legálna metrológia má najširšie portfólio poskytovaných služieb v oblasti merania, metrologickej kontroly, expertíznych činností, poradenstva a výskumu a vývoja na Slovensku, s viac ako 10 000 aktívnymi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3709915  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 100 EUR/mesiacNástupná mzda 750€./brutto. Výsledná mzda vyškoleného a samostatného metrológa je tvorená: základnou mzdou 750€ + osobným príplatkom 100-150€ a variabilnou zložkou 100-200€. Priemerný plat 1100€/brutto + benefity.