Technický zamestnanec - metrológ v oblasti skúšania v laboratóriu objemu a prietoku

Slovenská legálna metrológia

Miesto práce
Geologická 1, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupná mzda 750 EUR, po skúšobnej dobe mesačná odmena 150-250 EUR. Výsledná mzda vyškoleného a samostatného metrológa je tvorená fixnou zložkou a variabilnou zložkou, priemerne 1100€. (+ benefity na vysokej úrovni)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dlhoročná tradícia, vysoká odbornosť, osobný prístup – to sme my. Do nášho tímu hľadáme pozitívne naladeného človeka, ktorý sa nebojí výziev a dokáže samostatne pracovať.
Náplňou Vašej práce u nás bude:
- znalosť národnej a európskej metrologickej legislatívy a technických špecifikácii v oblasti kalibrácie, overovania a skúšania meradiel objemu, prietoku a tepla,
- obsluha meracej technológie v oblasti objemu, prietoku a tepla v priestoroch laboratória a v externých priestoroch,
- vykonávanie merania, kalibrácie, overovania a skúšok typu meradiel podľa platnej metrologickej legislatívy, technických špecifikácií (harmonizované normy, normatívne dokumenty a pod.) a interných pracovných postupov,
- udržiavanie meracej technológie v oblasti objemu, prietoku a tepla v náležitom technickom stave,
- spracovanie a vystavovanie protokolov zo skúšok typu v slovenskom a/alebo anglickom jazyku,
- spracovanie a vystavovanie dokladov súvisiacich s overovaním, kalibráciou a skúšaním meradiel v slovenskom a/alebo anglickom jazyku,
- čítanie technickej dokumentácie k meradlám v slovenskom a/alebo anglickom jazyku,
- zabezpečovať vybrané úlohy v systéme manažérstva kvality,
- poskytovať konzultačnú a metodickú pomoc zákazníkom v oblasti metrológie,
- podieľať sa na marketingovej činnosti v súlade s kódexom zamestnanca.

- skrátený pracovný čas na 37,5 h/týždeň
- 5 dní dovolenky naviac
- vianočné a novoročné odmeny (13., 14. plat)
- osobné prémie v závislosti od výkonu
- prispejeme Vám aj na letnú dovolenku
- stravné lístky aj počas sviatkov , dovolenky a PN
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier
- príspevok na relaxačné aktivity
- možnosť vzdelávania a získania odborných kompetencií vo svojej oblasti pôsobenia
- možnosť jazykového vzdelávania
- profesijný aj osobnostný rast

Na zaradenie do výberového procesu je dôležité zaslať nám prostredníctvom profesie životopis a motivačný list (priblížte nám kto ste, čo sa Vám už podarilo, čo by ste chceli dokázať a prečo sme Vás zaujali) .

To, čo nám pošlete, si naozaj prečítame :) a následne Vás kontaktujeme. Na osobné stretnutie pozveme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- výhodou sú skúsenosti s automatizáciou a čítaním technickej dokumentácie (elektronika, pneumatika, hydraulika)
- znalosť anglického jazyka – stačí pasívne (čítanie, písanie)
- manuálna zručnosť a logické myslenie
- trpezlivosť
- schopnosť samostatnej aj tímovej práce
- flexibilita, tvorivé myslenie
- zodpovednosť, odolnosť voči stresu

Súčasné postavenie SLM v metrologickej infraštruktúre na Slovensku a jej hlavné úlohy vyplývajú zo štatútu neziskovej organizácie a z Rozhodnutia ÚNMS SR č. 2005/000557/00357 o organizácii určenej úradom, ktorým ÚNMS SR podľa § 2 písm. s) zákona č. 157/2018 Z. z. o metrológii a o zmene a doplnení niektorých zákonov, určil Slovenskú legálnu metrológiu na výkon metrologickej kontroly meradiel a ďalších činností vyplývajúcich zo zákona o metrológii.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenská legálna metrológia, n.o.
Hviezdoslavova 31
974 01 Banská Bystrica
ID: 3434893   Dátum zverejnenia: 11.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná mzda 750 EUR, po skúšobnej dobe mesačná odmena 150-250 EUR. Výsledná mzda vyškoleného a samostatného metrológa je tvorená fixnou zložkou a variabilnou zložkou, priemerne 1100€. (+ benefity na vysokej úrovni)