Programátor (čiastočný home office)

Slovenská legálna metrológia

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1500€, pričom dohodnutá mzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme pozitívne naladeného človeka, ktorý sa nebojí výziev a dokáže samostatne pracovať.
Náplňou Vašej práce u nás bude:
- vytvárať samostatne spustiteľné softvérové moduly v jazykoch Java alebo C#
- komunikovať s kolegami, pre ktorých budú programy vytvárané

Uvedomujeme si, že ľudský faktor zohráva v každej organizácii kľúčovú úlohu a preto Vám ponúkame:

- profesijný aj osobnostný rast
- možnosť programovať z pohodlia domova (home office)
- skrátený pracovný čas (37,5h/týždeň)
- 5 dní dovolenky naviac
- stravné lístky aj počas PN, sviatkov a dovolenky
- vlastnú organizáciu práce
- motivujúce finančné ohodnotenie
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier
- širokospektrálny sociálny program

Na zaradenie do výberového procesu je dôležité zaslať nám prostredníctvom profesie životopis a motivačný list (priblížte nám kto ste, čo sa Vám už podarilo, čo by ste chceli dokázať a prečo sme Vás zaujali) .

To, čo nám pošlete, si naozaj prečítame :) a následne Vás kontaktujeme. Na osobné stretnutie pozveme len vybraných kandidátov na naše pracovisko v Banskej Bystrici.

Prácu je možné z veľkej časti vykonávať formou home office, preto kandidát nemusí byť výlučne z banskobystrického kraja a cestovanie je spojené len s občasným dochádzaním na pracovisko zamestnávateľa.

Uchádzačom poskytujeme voľnosť pri preferovaní druhu pracovného pomeru, a preto akceptujeme možnosť spolupráce jednak na TPP ako aj živnosť a pod.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás oslovili, za ich prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálna znalosť balíka Microsoft Office
- schopnosť nakódovať algoritmus v niektorom z programovacích jazykov
- aktívny vodič s ochotou príležitostne cestovať
- schopnosť pracovať tvorivo a samostatne

Slovenská legálna metrológia má najširšie portfólio poskytovaných služieb v oblasti merania, metrologickej kontroly, expertíznych činností, poradenstva a výskumu a vývoja na Slovensku, s viac ako 10 000 aktívnymi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3287582  Dátum zverejnenia: 12.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€, pričom dohodnutá mzda závisí od skúseností uchádzača