IT špecialista

Slovenská inšpekcia životného prostredia

Miesto práce
Grösslingová 5, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 429 EUR/mesiacV inzeráte je uvádzaná základná tabuľková mzda. Mzdu je možné navýšiť podľa počtu odpracovaných rokov v štátnej službe a osobným príplatkom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
• spolupráca pri vypracovávaní analýz stavu a využívania informačných technológií organizácie,
• koncepčné a metodické činnosti pre tvorbu zásad a postupov v oblasti používania výpočtovej techniky Slovenskej inšpekcie životného prostredia, ďalej len „SIŽP“,
• analýza rizík pri prevádzkovaní informačných systémov a technológií, odhaľovanie ich slabých miest a realizácia nápravných opatrení s cieľom zvýšiť výkonnosť, efektívnosť a bezpečnosť prevádzkovanej technológie,
• spolupráca pri vypracovávaní projektov obnovy a ďalšieho rozvoja informačných technológií SIŽP,
• spolupráca s orgánmi a inštitúciami v oblasti informatizácie spoločnosti v rámci zavádzania služieb eGovernmentu financovaných z fondov EÚ,
• správa informačných systémov ( Active Directory, MS Endpoint Configuration Manager, Xerox Workplace Suite, MS Office 365, MS Azure),
• administrácia serverov (infraštruktúry),
• zabezpečenie činností súvisiacich s nasadzovaním a využívaním informačných technológii vo všetkých organizačných zložkách SIŽP,
• zabezpečenie inštalácie a profylaktika – pracovných staníc, serverov, sieťovej infraštruktúry,
• podpora používateľov (komunikácia s používateľmi, poskytovanie IT podpory),
• aktualizácia a úprava web stránky SIŽP a spolupráca s určenými zamestnancami jednotlivých odborných útvarov pri príprave uverejňovaných materiálov,
• pravidelné služobné cesty zahŕňajúce všetky inšpektoráty životného prostredia na území SR.

Benefity:

- 5 dní dovolenky nad rámec zákona,

- príspevok do 3 piliera dôchodkového sporenia,

- 10 dní plne hradenej PN (ročne),

- pružný pracovný čas,

- pracovný čas 37,5 hodín týždenne,

- príspevok pri pracovných a životných jubileách,

- pracovné voľno pri sprevádzaní vlastného dieťaťa pri nástupe do prvého ročníka materskej a základnej školy,

- 2 x sick day

- 1x deň voľna naviac v priebehu 1 roka,

- MultiSport karta,

- možnosť práce formou home office,

- príjemné pracovné prostredie.

Termín prihlasovania do výberového konania je do 24.05.2024. Pohovory budeme realizovať priebežne, v prípade, že sa nám pozície podarí úspešne obsadiť skôr, výberový proces ukončíme ešte pred uvedeným termínom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Hľadáme samostatného, svedomitého a spoľahlivého člena do nášho IT tímu, ktorý má dobré komunikačné zručnosti a je schopný pracovať pod tlakom.
Úspešný kandidát má vodičský preukaz skupiny B a je aktívny vodič.

Štátny dozor vo veciach starostlivosti o životné prostredie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Matovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4816261  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 429 EUR/mesiac