Špecialista mzdovej agendy

Slovenská inšpekcia životného prostredia

Miesto práce
Grösslingová 5, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 429 EUR/mesiacV inzeráte je uvádzaná základná tabuľková mzda. Mzdu je možné navýšiť podľa počtu odpracovaných rokov v štátnej službe a osobným príplatkom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K našej skúsenej mzdovej účtovníčke a zároveň do nášho tímu osobného úradu SIŽP- ústredie hľadáme šikovnú posilu na pozíciu špecialista mzdovej agendy.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- komplexné spracovanie mzdovej agendy v systéme SAP CES
- komunikácia so sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami
- evidencia a výkon zrážok zamestnancom
- spracovanie finančných nárokov zamestnancov vyplývajúce z dohôd mimo pracovného pomeru

Benefity:
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
- príspevok do 3 piliera dôchodkového sporenia,
- 10 dní plne hradenej PN (ročne),
- pružný pracovný čas,
- pracovný čas 37,5 hodín týždenne,
- príspevok pri pracovných a životných jubileách,
- pracovné voľno pri sprevádzaní vlastného dieťaťa pri nástupe do prvého ročníka materskej a základnej školy,
- 2 x sick day
- možnosť práce formou home office
- výborný kolektív a príjemné pracovné prostredie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

SAP CES - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

V našom tíme osobného úradu uvítame svedomitého, spoľahlivého a samostatného kolegu/kolegyňu s vysokou mierou adaptability a flexibility, silnými komunikačnými zručnosťami a schopnosťou pracovať pod tlakom.
Predchádzajúca skúsenosť s prácou v systéme SAP veľkou výhodou. V prípade dosiahnutia I.stupňa VŠ vzdelania je požadovaná 3 ročná odborná prax.

Štátny dozor vo veciach starostlivosti o životné prostredie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Matovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4805653  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 429 EUR/mesiac