Hlavný inšpektor útvaru inšpekcie odpadového hospodárstva SIŽP ústredie

Slovenská inšpekcia životného prostredia

Miesto práce
Grösslingová 5, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 340,5 EUR/mesiacV inzeráte je uvádzaná základná tabuľková mzda. Mzda bude zvýšená o príplatok za riadenie a zároveň je ju možné navýšiť podľa počtu odpracovaných rokov v štátnej službe a osobným príplatkom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veľmi zaujímavá pracovná príležitosť na pozícii vedúceho štátneho zamestnanca- Hlavný inšpektor útvaru inšpekcie odpadového hospodárstva na ústredí Slovenskej inšpekcie životného prostredia.
Možnosť zaradenia sa do výberového konania do stálej štátnej služby je možná len cez register výberových konaní, kde nájdete kompletné informácie o náplni práce, kvalifikačných predpokladoch a požiadavkách na uchádzačov.
V prípade záujmu o miesto vedúceho štátneho zamestnanca útvaru inšpekcie odpadového hospodárstva sa prosím prihláste do výberového konania VK/2022/1578:

Benefity:
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
- príspevok do 3 piliera dôchodkového sporenia,
- 10 dní plne hradenej PN (ročne),
- pružný pracovný čas,
- pracovný čas 37,5 hodín týždenne,
- príspevok pri pracovných a životných jubileách,
- pracovné voľno pri sprevádzaní vlastného dieťaťa pri nástupe do prvého ročníka materskej a základnej školy,
- 2 x sick day
- možnosť práce formou home office
- príjemné pracovné prostredie.

Termín ukončenia prihlasovania do výberového konania je do 10.05.2022.Prihlásiť sa je možné len cez register výberových konaní, kde nájdete kompletné informácie o náplni práce, kvalifikačných predpokladoch a požiadavkách na uchádzačov.
Zaslaním svojho životopisu cez portál profesia.sk nebudete do výberového konania zaradený.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, prírodovedný, poľnohospodársky, životné prostredie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Štátny dozor vo veciach starostlivosti o životné prostredie.
ID: 4315603  Dátum zverejnenia: 28.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 340,5 EUR/mesiac