Projektový manažér - konzultant (Ref. č.: 1040)

Slovenská inovačná a energetická agentúra

Miesto práce
Bratislava, Trenčín
Termín nástupu
ihneď - dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou v zmysle zákona 553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce projektového/ vej manažéra/ ky – konzultanta/ tky bude poskytovanie bezplatného odborného poradenstva zameraného na poznatky z oblasti nízkouhlíkových opatrení, energetickej efektívnosti a udržateľného využívania OZE a taktiež zabezpečovanie aktivít spojených s plnením pridelených úloh.
• poskytovanie a zabezpečovanie energetického poradenstva a konzultácii právnickým a fyzickým osobám formou osobnej , telefonickej, alebo elektronickej komunikácie
• spolupráca a aktívna účasť pri organizovaní seminárov, konferencií, tlačových konferencií, workshopov, výstav, informačno – prezentačných výjazdov do obcí a iných aktivít
• spolupráca pri zabezpečovaní spracovania informačných letákov, brožúr, publikácií
• spolupráca a aktívna účasť pri organizovaní exkurzií
• spolupráca pri tvorení obsahu webovej stránky
• spolupráca pri realizovaní prieskumov analýz a štúdií
• spolupráca pri realizovaní mediálnej kampane
• vykonávanie záznamov zo zrealizovaných dielčích činností v rámci jednotlivých aktivít
• zber, spracovanie a odovzdávanie údajov potrebných na monitorovanie uskutočnených aktivít
• vypracovanie príslušných častí výročných správ a správ o publicite
• aktívne samovzdelávanie sa prostredníctvom internetu, odborných publikácií, dokumentov a pod.
• podľa pokynov priameho nadriadeného plní ďalšie úlohy, ktoré sú v súlade so zriaďovacou listinou SIEA a všeobecne záväznými predpismi a vnútornými predpismi zamestnávateľa

- zodpovedajúce finančné ohodnotenie,
- práca v stabilnej spoločnosti,
- práca v mladom kolektíve,
- odborný rast a podpora vzdelávania,
- možnosť sebarealizácie,
- príjemné pracovné prostredie,
- 5 dní dovolenky navyše.

Štruktúrovaný životopis, motivačný list a PÍSOMNÝ SÚHLAS SO SPRACOVANÍM A UCHOVÁVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie zasielajte do 15.3.2018. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31.3.2018. Záujemcom o prácu vopred ďakujeme.

Vážime si Vašich znalostí a skúseností, posúdenie ktorých bude predmetom 1. kola výberového konania (realizovaného formou vyhodnocovania doručených životopisov). Ak budú Vaše skúsenosti, vzdelanie, schopnosti a zručnosti zodpovedať našim požiadavkám, na ponúkanú pracovnú ponuku, budeme Vás kontaktovať s ponukou osobného pohovoru.
V prípade, že nebudete kontaktovaný v priebehu jedného mesiaca od zverejnenia pracovnej ponuky, ďakujeme za Vami prejavený záujem, ale dali sme v prvom kole prednosť iným kandidátom.

Životopis a iné údaje, ktoré nám poskytnete, budeme považovať za dôverné a Vaše osobné údaje budeme spravovať, spracovávať a uchovávať v súlade s účelom, pre ktorý boli poskytnuté, v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Údaje z Vášho životopisu zaradíme do našej databázy na obdobie 1 roka. Budú slúžiť pre účely budúceho kontaktu pri vytvorení vhodnej pozície. V prípade Vášho písomného nesúhlasu budú Vaše osobné materiály na požiadanie vyradené z evidencie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2018 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, energetika, TZB, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• výborné analytické a argumentačné schopnosti
• dôslednosť, presnosť a samostatnosť
• zodpovednosť, bezúhonnosť a flexibilita
• výborný ústny a písomný prejav
• pro klientské vystupovanie
• tvorivosť
• ochota vzdelávať sa a cestovať
• orientácie v právnych predpisoch SR

Slovenská inovačná a energetická agentúra je príspevkovou organizáciou Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky. Je koordinátorom podpory inovácií. Súčasne pôsobí ako sprostredkovateľský orgán a implementačná agentúra pre štrukturálne fondy EÚ v rámci Operačného programu Kvalita životného prostredia a Operačného programu Výskum a Inovácie.

Bajkalská 27
827 99 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Celláryová
Tel.: +421 918 459 669
E-mail: poslať životopis
ID: 3310414   Dátum zverejnenia: 14.2.2018