Právnik (Ref. č.: KGR)

Slovenská inovačná a energetická agentúra

Miesto práce
Bajkalská 27, Bratislava
Termín nástupu
ihneď - dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou v zmysle zákona 553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie právnych služieb v oblasti:
- Verejnej správy
- Práva verejného obstarávania
- Správy majetku a štátu a samosprávy pohľadávok štátu
- Trestné právo
- Obchodné právo
- Pracovnoprávne právo
Tvorba vnútornej agentúrnej dokumentácie a interných predpisov.
Komunikácia s úradmi štátnej správy v právnej oblasti.
Právne poradenstvo v rámci agentúry.
Vymáhanie a evidencia pohľadávok.
Príprava podkladov pre súdne spory a spolupráca s externými advokátmi.
Agenda ochrany osobných údajov.
Vybavovanie infožiadostí a zverejňovanie zmlúv v zmysle č 211/2000 Z. z.
Znalosť právnych predpisov v oblasti energetiky a inovácii výhodou.
Orientácia v administrovaní Európskych štrukturálnych a investičných fondov výhodou.

- zodpovedajúce finančné ohodnotenie,
- práca v stabilnej spoločnosti,
- práca v mladom kolektíve,
- odborný rast a podpora vzdelávania,
- možnosť sebarealizácie,
- príjemné pracovné prostredie,
- 5 dní dovolenky navyše.

Štruktúrovaný životopis, motivačný list a PÍSOMNÝ SÚHLAS SO SPRACOVANÍM A UCHOVÁVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie zasielajte do 05.11.2017. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 30.11.2017. Záujemcom o prácu vopred ďakujeme.

Vážime si Vašich znalostí a skúseností, posúdenie ktorých bude predmetom 1. kola výberového konania (realizovaného formou vyhodnocovania doručených životopisov). Ak budú Vaše skúsenosti, vzdelanie, schopnosti a zručnosti zodpovedať našim požiadavkám, na ponúkanú pracovnú ponuku, budeme Vás kontaktovať s ponukou osobného pohovoru.
V prípade, že nebudete kontaktovaný v priebehu jedného mesiaca od zverejnenia pracovnej ponuky, ďakujeme za Vami prejavený záujem, ale dali sme v prvom kole prednosť iným kandidátom.

Životopis a iné údaje, ktoré nám poskytnete, budeme považovať za dôverné a Vaše osobné údaje budeme spravovať, spracovávať a uchovávať v súlade s účelom, pre ktorý boli poskytnuté, v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Údaje z Vášho životopisu zaradíme do našej databázy na obdobie 1 roka. Budú slúžiť pre účely budúceho kontaktu pri vytvorení vhodnej pozície. V prípade Vášho písomného nesúhlasu budú Vaše osobné materiály na požiadanie vyradené z evidencie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prehľad v oblasti pracovného práva, verejnej správy, verejného obstarávania a správy majetku a pohľadávok štátu, znalosť zákona 122/2003 Z. z., znalosť zákona č. 211/2000 Z. z.
- komunikačné a organizačné schopnosti
- tímová práca
- analytické myslenie, flexibilita
- zodpovednosť, samostatnosť a bezúhonnosť
- anglický jazyk - úroveň B2

Slovenská inovačná a energetická agentúra je príspevkovou organizáciou Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky. Je koordinátorom podpory inovácií. Súčasne pôsobí ako sprostredkovateľský orgán a implementačná agentúra pre štrukturálne fondy EÚ v rámci Operačného programu Kvalita životného prostredia a Operačného programu Výskum a Inovácie.

Bajkalská 27
827 99 Bratislava
ID: 2588595   Dátum zverejnenia: 5.10.2017