Metodik sociálnej práce

Slovenská Humanitná Rada

Budyšínska 1, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
13,5 EUR/hod.8h/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budete mať príležitosť v spolupráci s poskytovateľom služieb nastavovať smerovanie sociálnej činnosti v súlade s potrebami prijímateľov sociálnych služieb v projekte integrácie osôb s medzinárodnou ochranou na Slovensku.
  • Budete zaisťovať plnenie cieľov sociálnej práci a dodržiavanie štandardov a tým pomôžete zlepšiť kvalitu života ľudí.
  • Budete monitorovať a zhodnocovať poskytované odborné činnosti, iné činnosti a aktivity projektu z hľadiska napĺňania potrieb prijímateľov.
  • Budete pripravovať a realizovať nové formy sociálnych služieb a sociálnej práce
  • Budete sa zúčastňovať pravidelných porád s projektovým tímom a vedením projektu a vykonávať iné (doplnkové) činnosti, ktoré vyplynú z aktuálnych potrieb počas realizácie projektu
  • Budete súčasťou tímu a môžete sa spoliehať na podporu a spoluprácu kolegov
  • Okrem toho, ponúkame Vám príležitosť na vzdelávanie a osobnostný rast v rámci projektu, ktorý sa bude zameriavať na tvorbu nových a inovatívnych riešení v oblasti sociálnej práce.

  • Budete súčasťou motivovaného a skúseného tímu pracovníkov, ktorí ťa budú podporovať v tvojom raste a rozvoji.
  • Pracovná atmosféra v tíme je priateľská a podporujúca, čo ti umožní pracovať v príjemnom a pozitívnom prostredí.
  • Flexibilita v práci Vám umožní lepšie zosúladiť svoje pracovné povinnosti s osobnými záujmami a potrebami.
  • Mate možnosť kariérneho rastu a rozvoja, čo ti otvára dvere k novým príležitostiam a výzvam v tvojom odbore.
  • Okrem toho ponúkame aj rôzne ďalšie benefity, ako napríklad možnosť home office, akcie a podobne.

Informácie o výberovom konaní

Kvalifikačné predpoklady:
- vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v študijnom odbore sociálna práca,
- prax min. 3 roky v sociálnej práci,
- znalosť slovenského jazyka na úrovni minimálne C1
- preverenie v zmysle odporúčaní Lanzarotského výboru,
- práca s PC na užívateľskej úrovni (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Power Point, práca s
internetom).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Google Meet - Mierne pokročilý
Google Calendar - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Sociálna práca, manažment kvality

Počet rokov praxe

3

Hard skills: skúsenosti s tvorbou metodických materiálov v oblasti sociálnej práci

Soft skills:

emocionálna inteligencia

logické myslenie

precíznosť

zodpovednosť

Slovenská humanitná rada sa už viac ako 20 rokov aktívne podieľa na realizácii projektov pre utečencov na Slovensku, a to vo všetkých štádiách azylového procesu – od vstupu do samotného procesu, cez karanténne a pobytové zariadenia, udelenie či neudelenie statusu azylanta. Taktiež zabezpečuje komplexné integračné služby osobám s udelenou medzinárodnou ochranou. Implementuje projekty financované z a v rámci Fondu pre azyl, migráciu a integráciu, UNICEF a UNHCR.
www.shr.sk
www.nasiutecenci.sk
www.facebook.com/slovenskahumanitnarada

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Irina Adamova
E-mail: poslať životopis
ID: 4824502  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13,5 EUR/hod.