Mzdárka/personalistka

Slovenská Humanitná Rada

Miesto práce
Budyšínska 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
13 EUR/hod.Mzda je stanovená na základe uzavretej Grantovej zmluvy. Je možné participovať na viacerých projektoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za komplexné spracovanie a vedenie mzdovej agendy občianskeho združenia,
• príprava podkladov pre účtovné oddelenie, spracovanie štatistík, analýz a reportov,
• zodpovednosť za ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmu FO,
• registrovanie a evidencia zamestnancov v poisťovniach,
• interné vedenie osobných zložiek zamestnancov,
• evidencia a spracovanie zrážok zo mzdy,
• komunikácia so sociálnou a zdravotnou poisťovňou, úradmi práce,
• zodpovednosť za legislatívnu správnosť činností a správnosť údajov v mzdovom softvéri POHODA,
• sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby občianskeho združenia.
• príprava mesačných mzdových uzávierok a reportov,
• spracovávanie a kontrola dochádzky,
• príprava podkladov pre ekonomické oddelenie, podklady k ŽoP,
• úzka spolupráca s ekonomickým oddelením, projektovými manažérmi, prezidentom spoločnosti.

- Flexibilný pracovný čas
- home Office v prípade potreby,
- otvorené a priateľské pracovné prostredie.

Prosíme uchádzačov o zaslanie Životopisu v slovenskom jazyku. Prvé kolo výberu bude vedené telefonickým rozhovorom, následne uchádzač môže byť pozvaný na osobný pohovor s kolegyňami z ekonomického oddelenia. Pracovať budete z administratívneho zázemia, v sídle občianskeho združenia (Budyšínska 1, MČ Bratislava Nové mesto). Po dohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, účtovníctvo, mzdové

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• stredoškolské vzdelanie ekonomického smeru,
• znalosť právnych predpisov z účtovníctva a spracovávania miezd,
• skúsenosti z oblasti zamestnávania cudzincov tretích krajín (dočasné útočisko, pracovné povolenia a pod.)
• bezúhonnosť,
• znalosť AJ výhodou.

Slovenská humanitná rada sa už viac ako 20 rokov aktívne podieľa na realizácii projektov pre utečencov na Slovensku, a to vo všetkých štádiách azylového procesu – od vstupu do samotného procesu, cez karanténne a pobytové zariadenia, udelenie či neudelenie statusu azylanta. Taktiež zabezpečuje komplexné integračné služby osobám s udelenou medzinárodnou ochranou. Implementuje projekty financované z a v rámci Fondu pre azyl, migráciu a integráciu, UNICEF a UNHCR.
www.shr.sk
www.nasiutecenci.sk
www.facebook.com/slovenskahumanitnarada

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4511448  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 13 EUR/hod.