Regionálny koordinátor(ka) integrácie utečencov v BA

Slovenská Humanitná Rada

Miesto práce
Budyšínska, Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 EUR/mesiacOdmeny na konci roka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinátor zodpovedá za celkový chod projektu v Bratislave a je tímovým lídrom pre sociálneho pracovníka, právnika, sociálneho asistenta, kultúrneho mediátora, lektora slovenského jazyka, psychológa a supervízora.

Hlavné zodpovednosti:
- koordinácia aktivít projektu integrácie osôb s medzinárodnou ochranou (utečenci, osoby s doplnkovou ochranou)
- zodpovednosť za plnenie harmonogramu zverenej časti projektu
- zabezpečenie a dohľad nad poskytovaním poradenských služieb pri implementácii projektu
podieľanie sa na vypracovaní výstupov projektu (analytické správy, záverečné správy
- dohľad nad administratívnym, organizačným a technickým zabezpečením vedenia projektu (personálne zabezpečenie, technické zabezpečenie, preberanie a distribúcia finančný záloh (správnosť dokumentov, aktuálnosť prezentácií, zabezpečenie priestorov pre
- poskytovanie špecializovaného poradenstva pre klientov projektu,
- hľadanie najvhodnejších foriem riešenia jednotlivých prípadov vždy v najlepšom záujme klienta,
- vedenie, spracovávanie a archivácia vykonanej činností a ich hodnotenie
- dodržiavanie etického kódexu pri práci s osobnými údajmi
- v prípade nepredvídaných situácií aktívne zabezpečovanie ich efektívneho vyriešenia,
- účasť na konferenciách, okrúhlych stoloch a pracovných stretnutiach na základe individuálnej dohody s manažérom projektu
40h/t
mzda: 10,5 EUR/hod

Flexibilný pracovný čas
Príjemné pracovne prostredie
Možnosť sa vzdelávať
Multikultúrny tím
Zaujímavá a rôznorodá práca

Prosíme o zaslanie profesijného životopisu v SJ vrátane krátkeho opisu vnútornej motivácie, prečo by ste chceli pracovať práve s cieľovou skupinou (osoby s poskytnutou medzinárodnou ochranou). LEN KOMPLETNÉ ŽIADOSTI BUDÚ HODNOTENÉ. NA POHOVORE HOVORÍME AJ PO ANGLICKY.
Pracovná pozícia ponuka možnosť profesijného aj osobnostného rastu a prácu v multikultúrnom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, medzinárodne vzťahy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Skype - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Sociálna práca s migrantmi, Koordinátor

Počet rokov praxe

2

Do nášho tímu potrebujeme človeka, ktorý je nadšený pre prácu, dokáže pracovať veľmi úzko a koorperatívne v rámci teamu aj so spolupracujúcimi organizáciami.

- prax vo vedení ľudí,
- vyššie spomínaná prax v trvaní min. 2 roky,
- preverenie v zmysle odporúčaní Lanzarotského výboru

Znalosť ruského alebo ukrajinského jazyka je výhodou

Slovenská humanitná rada sa už viac ako 20 rokov aktívne podieľa na realizácii projektov pre utečencov na Slovensku, a to vo všetkých štádiách azylového procesu – od vstupu do samotného procesu, cez karanténne a pobytové zariadenia, udelenie či neudelenie statusu azylanta. Taktiež zabezpečuje komplexné integračné služby osobám s udelenou medzinárodnou ochranou. Implementuje projekty financované z a v rámci Fondu pre azyl, migráciu a integráciu, UNICEF a UNHCR.
www.shr.sk
www.nasiutecenci.sk
www.facebook.com/slovenskahumanitnarada

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4368163  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac