Prevádzkový elektronik

Slovenská Grafia a. s.

Miesto práce
Pekná cesta č.6, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektronická údržba výrobných zariadení:
• výkon plánovanej údržby elektronických časti polygrafických výrobných zariadení,
• odstraňovanie nahlásených elektronických porúch,
• odstraňovanie revíznych nedostatkov zistených revíznym technikom,
• spracovanie návrhov na nákup náhradných dielov,
• oprava ND,
• dodržovanie technologických a pracovných postupov,
• výkon ročných kontrol prenosných elektrických zariadení podľa zoznamu.

• 13. mzda, odmeny - mimoriadne, pri pracovných a životných jubileách
• zabezpečené stravovanie - príspevky v cene hlavného jedla
• príspevky na individuálne sociálne aktivity
• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie

V prípade, že Vás nami inzerovaná pozícia oslovila, zašlite nám svoj životopis na doleuvedenú e-mailovú adresu kariera@grafia.sk. Podrobnejšie informácie poskytujeme na tel. čísle 02/49493853.

Do svojej žiadosti nezabudnite uviesť nasledujúci text:
"Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov vyjadruje súhlas spoločnosti Slovenská Grafia a.s. so spracovávaním jeho osobných údajov po dobu jedného roka pre účely výberového konania v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky stanovené pre toto výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

3

• zdravotná spôsobilosť na výkon práce v noci - nepretržitá prevádzka
• odborná spôsobilosť na obsluhu elektrických zariadení do 1000 V (vyhláška č. 715/2002 Z.z.)

Výrobno-obchodná spoločnosť v oblasti polygrafického priemyslu.

Bližšie informácie na http://www.grafia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenská Grafia a.s.
Pekná cesta 6
834 03 Bratislava

Kontakt

ID: 535061   Dátum zverejnenia: 8.2.2018