Mzdový účtovník a personalista

Slovenská Grafia a. s.

Miesto práce
Pekná cesta 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mesačná mzda od 1100 € (v závislosti od odborných skúseností), z toho základná zložka mzdy 530€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie mzdovej a personálnej agendy:
• samostatné spracovávanie miezd v mzdovom systéme HUMAN - výpočet miezd, náhrad príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti, povinných odvodov do poisťovní, zrážkovej dane, preddavkov na daň a daň z príjmov zo závislej činnosti,
• vykonávanie zrážok zo mzdy na základe exekúcií, súdnych rozhodnutí a dohôd o zrážkach zo mzdy,
• vykonávanie ročného zúčtovania dane z príjmov zo závislej činnosti,
• samostatné spracovávanie personálnej agendy súvisiacej so vznikom, zmenami a skončením pracovného pomeru,
• príprava pracovno-právnych dokumentov vrátane dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru,
• oznamovacia povinnosť v oblasti zdravotného a sociálneho poistenia,
• evidencia a spracovanie dochádzky zamestnancov v dochádzkovom systéme.

• motivačné prémie, odmeny - mimoriadne, pri pracovných a životných jubileách podľa kolektívnej zmluvy
• zabezpečené stravovanie - príspevky v cene hlavného jedla
• možnosť profesionálneho rastu
• možnosť poskytnutia príspevkov na bývanie
• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie a za odporučenie nového zamestnanca

V prípade, že Vás nami inzerovaná pracovná pozícia oslovila, zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu "[email protected]" alebo doručte osobne. Podrobnejšie informácie poskytujeme na tel. čísle 02/49493853.

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky stanovené pre toto výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- praktické skúsenosti so mzdovou a personálnou agendou vo výrobnej spoločnosti minimálne 3 roky
- výborná znalosť pracovnoprávnej legislatívy
- znalosť systému HUMAN veľkou výhodou
- zodpovednosť, dôslednosť, diskrétnosť
- analytické myslenie, aktívny prístup k riešeniu problémov

Slovenská Grafia a.s. je stabilná a perspektívna výrobno-obchodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti polygrafického priemyslu. Poskytuje služby v oblasti tlače časopisov, reklamných tlačovín, katalógov a mailingových služieb. Viac ako polovicu produkcie exportuje do krajín EÚ.

Slovenská Grafia a.s. uznáva politiku, ktorá je založená na uplatňovaní neustáleho zvyšovania kvality produkcie a poskytovaného servisu klientom a uplatňuje najvyššie štandardy. Okrem dôrazu na najvyššiu kvalitu Slovenská Grafia a.s. dbá aj o ochranu životného prostredia, o bezpečnosť a ochranu zdravia svojich zamestnancov. Po úspešnom splnení stanovených podmienok Slovenská Grafia a.s. získala niekoľko certifikátov ( ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 28000, FSC®, PEFC, EU Ecolabel, ISO12647-2:2013 a FOGRA).

Bližšie informácie o spoločnosti sa dozviete na http://www.grafia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3435237  Dátum zverejnenia: 6.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačná mzda od 1100 € (v závislosti od odborných skúseností), z toho základná zložka mzdy 530€