Elektrikár

Slovenská Grafia a. s.

Miesto práce
Pekná cesta 6, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mesačná mzda od 1000 €, z toho: základná zložka mzdy 500 €, príplatky do 100 € podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia a údržba na zariadeniach vysokého a nízkeho napätia,
- výkon plánovanej údržby elektrickej časti výrobných zariadení,
- odstraňovanie nahlásených elektrických porúch a revíznych nedostatkov,
- spracovanie návrhov na nákup náhradných dielov a oprava náhradných dielov.

• motivačná prémia, odmeny - mimoriadne, pri pracovných a životných jubileách podľa
kolektívnej zmluvy
• zabezpečené stravovanie - príspevky v cene hlavného jedla
• zaškoľovanie, možnosť profesionálneho rastu
• možnosť poskytnutia príspevkov na bývanie
• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie a za odporučenie nového zamestnanca

V prípade, že Vás nami inzerovaná pracovná pozícia oslovila, zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu "kariera@grafia.sk" alebo doručte osobne. Podrobnejšie informácie poskytujeme na tel. čísle 02/49493853.

Do svojej žiadosti nezabudnite uviesť nasledujúci text:
"Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov vyjadruje súhlas spoločnosti Slovenská Grafia a.s. so spracovávaním jeho osobných údajov po dobu jedného roka pre účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov."

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky stanovené pre toto výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

4

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vyhláška č. 508/2009 Z.z. § 23 alebo § 22 v rozsahu A,B,E1
• skúsenosti na obdobnej pozícii

Výrobno-obchodná spoločnosť v oblasti polygrafického priemyslu.

Bližšie informácie na http://www.grafia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenská Grafia a.s.
Pekná cesta 6
834 03 Bratislava

Kontakt

ID: 3404085   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mesačná mzda od 1000 €, z toho: základná zložka mzdy 500 €, príplatky do 100 € podľa Zákonníka práce