Knihár - zoraďovač V1

Slovenská Grafia a. s.

Miesto práce
Pekná cesta 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mesačná mzda od 1000 €, z toho: základná zložka mzdy 500 €, príplatky do 100 € podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie zákazky na stroji V1 na základe predpísaného technologicko-pracovného postupu, vrátane kontroly kvality vykonanej práce:
- priebežne kontroluje vstupné polotovary (kvalitu, počet podľa paletovej visačky),
- kontroluje správnosť poradia zložiek orezu, šitia, vkladu,
- kontroluje správnosť uloženia na palete podľa paletového lístku (počet balíkov, vrstiev, kusov),
- vedie evidenciu o zostatkoch tlačových hárkov, knihárskych hárkov, obálok a príloh,
- organizuje prácu členov osádky stroja,
- zodpovedá za kvalitu produktov,
- zodpovedá za hospodárnosť spotrebovaného režijného materiálu počas výrobného procesu.

• motivačná prémia, odmeny - mimoriadne, pri pracovných a životných jubileách podľa
kolektívnej zmluvy
• zabezpečené stravovanie - príspevky v cene hlavného jedla
• zaškoľovanie, možnosť profesionálneho rastu
• možnosť poskytnutia príspevkov na bývanie
• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie a za odporučenie nového zamestnanca

V prípade, že Vás nami inzerovaná pracovná pozícia oslovila, zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu "kariera@grafia.sk" alebo doručte osobne. Podrobnejšie informácie poskytujeme na tel. čísle 02/49493853.

Do svojej žiadosti nezabudnite uviesť nasledujúci text:
"Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov vyjadruje súhlas spoločnosti Slovenská Grafia a.s. so spracovávaním jeho osobných údajov po dobu jedného roka pre účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov."

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky stanovené pre toto výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

POLYGRAFIA

• skúsenosti na obdobnej pozícii - 1 rok ako knihár alebo strojný mechanik, alebo zoraďovač na strojné zariadenie
• odborná spôsobilosť na vedenie motorových vozíkov

Výrobno-obchodná spoločnosť v oblasti polygrafického priemyslu.

Bližšie informácie na http://www.grafia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenská Grafia a.s.
Pekná cesta 6
834 03 Bratislava

Kontakt

ID: 3403827   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mesačná mzda od 1000 €, z toho: základná zložka mzdy 500 €, príplatky do 100 € podľa Zákonníka práce