Manipulačný robotník v expedícii

Slovenská Grafia a. s.

Miesto práce
Pekná cesta 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mesačná mzda od 700 €, z toho: základná zložka mzdy 420 €, príplatky do 100 € podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Preberanie tovaru z výroby a kontrola kvality a množstva preberaného tovaru,
• preberanie tovaru z kooperačných a iných firiem a kontrola ich množstva a kvality,
• balenie a páskovanie paliet v súlade s technologicko-pracovným postupom,
• príprav prázdnych paliet a vrchných dosiek pre výrobu, manipulácia s prázdnymi paletami,
• zaznamenávanie prevzatých paliet a ich overovanie (podpisom, resp. pečiatkou),
• expedícia hotového tovaru a polotovaru a medziproduktov.

• motivačná prémia, odmeny - mimoriadne, pri pracovných a životných jubileách podľa
kolektívnej zmluvy
• zabezpečené stravovanie - príspevky v cene hlavného jedla
• zaškoľovanie, možnosť profesionálneho rastu
• možnosť poskytnutia príspevkov na bývanie
• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie a za odporučenie nového zamestnanca

V prípade, že Vás nami inzerovaná pracovná pozícia oslovila, zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu "[email protected]" alebo doručte osobne. Podrobnejšie informácie poskytujeme na tel. čísle 02/49493853.

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba tých záujemcov, ktorí budú spĺňať požiadavky stanovené pre toto výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou,
• odborná spôsobilosť na vedenie motorových vozíkov

Slovenská Grafia a.s. je stabilná a perspektívna výrobno-obchodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti polygrafického priemyslu. Poskytuje služby v oblasti tlače časopisov, reklamných tlačovín, katalógov a mailingových služieb. Viac ako polovicu produkcie exportuje do krajín EÚ.

Slovenská Grafia a.s. uznáva politiku, ktorá je založená na uplatňovaní neustáleho zvyšovania kvality produkcie a poskytovaného servisu klientom a uplatňuje najvyššie štandardy. Okrem dôrazu na najvyššiu kvalitu Slovenská Grafia a.s. dbá aj o ochranu životného prostredia, o bezpečnosť a ochranu zdravia svojich zamestnancov. Po úspešnom splnení stanovených podmienok Slovenská Grafia a.s. získala niekoľko certifikátov ( ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 28000, FSC®, PEFC, EU Ecolabel, ISO12647-2:2013 a FOGRA).

Bližšie informácie o spoločnosti sa dozviete na http://www.grafia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3403683  Dátum zverejnenia: 18.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačná mzda od 700 €, z toho: základná zložka mzdy 420 €, príplatky do 100 € podľa Zákonníka práce