Referent financovania

Slovenská Grafia a. s.

Miesto práce
Pekná cesta, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacNástupná mzda: od 1 200 € (výška základnej zložky mzdy je 750 €, mzda je viaczložková) Po zapracovaní poskytujeme aj 13. a 14. mzdu + iné odmeny a benefity. Výška nástupnej mzdy závisí od odborných schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie platobného styku:
- sledovanie evidencie všetkých záväzkov a.s.,
- kontrola všetkých došlých faktúr z vecnej stránky a postúpenie ich na likvidáciu príslušným odborným útvarom,
- štatistika dovozov a vývozov v rámci EÚ - Intrastat.

Na našich zamestnancoch nám záleží a preto im poskytujeme nasledovné benefity:
• 13. a 14. mzda
• pružný pracovný čas v rozsahu 37,5 hod. týždenne
• pravidelné ročné prehodnocovanie mzdy
• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
• mimoriadne a jubilejné odmeny
• poskytujeme hlavné jedlo a ovocie v našej jedálne plne hradené zamestnávateľom
• zabezpečujeme parkovanie pre zamestnancov na parkovisku priamo pred budovou
• odmena za odporúčanie a úspešné zapracovanie nového kolegu
• možnosť profesionálneho rastu
• príjemný pracovný kolektív
• práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.

V prípade, že Vás nami inzerovaná pracovná pozícia oslovila, zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu "[email protected]".

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky stanovené pre toto výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Navision - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

2

- prax na rovnakej, resp. obdobnej pozícii: 2 roky
- organizačné schopnosti
- analytické myslenie
- flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- IS Navision - výhodou

Slovenská Grafia a.s. je stabilná a perspektívna výrobno-obchodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti polygrafického priemyslu. Poskytuje služby v oblasti tlače časopisov, reklamných tlačovín, katalógov a mailingových služieb. Viac ako polovicu produkcie exportuje do krajín EÚ.

Slovenská Grafia a.s. uznáva politiku, ktorá je založená na uplatňovaní neustáleho zvyšovania kvality produkcie a poskytovaného servisu klientom a uplatňuje najvyššie štandardy. Okrem dôrazu na najvyššiu kvalitu Slovenská Grafia a.s. dbá aj o ochranu životného prostredia, o bezpečnosť a ochranu zdravia svojich zamestnancov. Po úspešnom splnení stanovených podmienok Slovenská Grafia a.s. získala niekoľko certifikátov ( ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 28000, FSC®, PEFC, EU Ecolabel, ISO12647-2:2013 a FOGRA).

Bližšie informácie o spoločnosti sa dozviete na http://www.grafia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3337692  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac