Špecialista pre vzťahy s členskou základňou a PR Slovenskej gastroenterologickej spoločnosti

Slovenská gastroenterologická spoločnosť

Miesto práce
Hurbanovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.2.2023
1 000 EUR/mesiac1000 € pri 0,5 úväzku + bonusy podľa dosahovaných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pod dohľadom a v spolupráci s vedením organizácie zabezpečuje
• Evidencia členskej základne, komunikácia s členmi, správa benefitov pre členov (napr. predplatné časopisov, zľavy na kongresy a podobne)
• Podpora práce odborných sekcií, pracovných skupín, odborných komisií
• Vypracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní.
• Analýza, príprava a koordinácia PR a marketingových aktivít s externými partnermi
• Podpora a koordinácia PR aktivít voči inštitúciám štátnej, verejnej správy a zdravotným poisťovniam
• Správa obsahu webstránky
• Príprava newslettra organizácie
• Ďalšie administratívne úlohy podľa pokynov vedenia spoločnosti

• Stabilné pracovné miesto v renomovanej lekárskej spoločnosti s takmer 80 ročnou tradíciou
• Zaujímavá dynamická práca v neziskovom sektore
• Zmysluplná práca, možnosť rozvíjať veľký lekársky odbor, podporovať vzdelávanie a celospoločenské programy rozvoja zdravia
• Vysoká flexibilita pracovnej doby
• Príjemné pracovné prostredie v centre mesta
• Služobný telefón, notebook

Životopisy posielajte na emailovú adresu, spätne dostanete mail, ohľadne ďalšieho postupu vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné vedy a právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft OneDrive - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Všeobecné požiadavky
• VŠ II. stupňa v humanitných odboroch alebo právo
• Nadpriemerné komunikačné schopnosti
• Vysoká úroveň formálnej písomnej komunikácie
• Samostatnosť a proaktívny prístup k plneniu úloh
• Predpoklady tímovej spolupráce v malom tíme profesionálnych zamestnancov a veľkom tíme aktívnych členov lekárov spoločnosti (dobrovoľnícka práca)
• Anglický jazyk na úrovni aspoň B2

Slovenská gastroenterologická spoločnosť je dobrovoľné, mimovládne, nezávislé občianske združenie a odbomo-vedecká organizácia, ktorej hlavným poslaním je rozvoj odbornej úrovne gastroenterológie.

V rámci kontinuálneho vzdelávania SGS:
a) usporadúva odborné vedecké podujatia (kongresy. sympóziá, konferencie, prednášky.
b.) semináre. kurzy. školenia apod.) a ďalšie akcie (sprievodné výstavy a sympóziá medicínskych a farmaceutických spoločností), ktoré prispejú k plneniu poslania SGS.

ID: 4471615  Dátum zverejnenia: 23.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac