800 - 1 000 EUR

Administratívny pracovník/asistent-ka

Slovenská energetika, a.s.

Miesto práce
Mliekárenská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, najneskôr 1.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o chod recepcie a konferenčnej miestnosti,
- uvedenie návštev a podanie občerstvenia,
- evidencia došlej a odoslanej pošty (skenovanie a nahrávanie do informačného systému spoločnosti),
- telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi, príprava zákazníckych zmlúv prostredníctvom informačného systému spoločnosti,
- archivácia a registrácia dokumentov (skenovanie, zakladanie, kontrola úplnosti),
- prípadne ďalšie administratívne úkony podľa pokynov nadriadeného.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800,- € v závislosti od kvalifikácie, skúseností a praxe zamestnanca, v prípade kratšieho úväzku od 5,- EUR na hodinu

V prípade, že spĺňate predpoklady uvedené v tejto ponuke, zasielajte svoj životopis v slovenskom jazyku. Upozorňujeme, že budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.9.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť
flexifilita
pozitívne myslenie
schopnosť hľadať riešenia
organizačné schopnosti

Slovenská energetika, a.s. (SE, a.s.) je spoločnosť pôsobiaca v regulovaných odvetviach, a to:
- dodávka, distribúcia elektriny,
- dodávka, distribúcia plynu,
- výroba a dodávka tepla.
Pôsobí na celom území Slovenskej republiky.

Bytčianska 371/121
010 03 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daniela Kostolániová
Tel.: +421904487267
E-mail: poslať životopis
ID: 3761427   Dátum zverejnenia: 12.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800,- € v závislosti od kvalifikácie, skúseností a praxe zamestnanca, v prípade kratšieho úväzku od 5,- EUR na hodinu