Špecialista - technik pre Zelené energie

GREENVOLT SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiacZákladná mzda + mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou na pozícii Špecialistu pre Zelené energie bude:
- vypracovanie ponuky inštalácie fotovoltaickej elektrárne pre klienta - domácnosť / malá
firma
- riadenie a sledovanie procesu od uzavretia zmluvy o dielo až po kolaudáciu diela
- posudzovanie a riadenie vhodnosti montáže FTV zariadení na domy a budovy
- komunikácia s dodávateľmi komponentov, ich objednávanie a zabezpečovanie logistiky
- komunikácia s obchodným oddelením a oddelením podpory predaja
- Navrhovanie nových riešení a inovácií produktového portfólia pre klientov
- Manažment kvality
- Riadenie dotačného procesu a komunikácia so SIEA

Budú predstavené na osobnom pohovore

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich horeuvedené kritériá. Ďakujeme za pochopenie. Tím SEA s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zelené energie, energetika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Fotovolt, solar, tepelné čerpadlá

Počet rokov praxe

2

- Odbornosť a certifikát v danej oblasti
- Skúšky odbornej spôsobilosti výhodou
- Skúsenosti v oblasti zelených energií a štátnych dotácií
SIEA podmienkou!
- Manažérske a logistické schopnosti a skúsenosti
- Invenčné progresívne myslenie
- Komunikatívnosť

Úspešná obchodná a poradenská spoločnosť poskytujúca svoje služby a servis pre tisíce spokojných klientov v rámci celého Slovenska.
ID: 4164741  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac