Technik - GIS (technik - grafický informačný systém)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.05.2024
1 774 EUR/mesiacod 1.774,00 EUR / mesiac + variabilná zložka mzdy vo výške 11,11% / polrok a ďalšie odmeny / benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy: • stravovanie, • príspevok na dopravu do zamestnania a späť, • príspevok na regeneráciu pracovnej sily, • príspevok na dovolenku, • príspevok na zdravotnú starostlivosť, • príspevok na rekreáciu detí zamestnancov, • príspevok na sociálnu výpomoc, • príspevok na podporu rodičovstva, • príspevok na energie. + príspevok na III. pilier DDS + 5 dní dovolenky naviac + stravné lístky aj počas PN a dovolenky + 1.október „Deň energetiky“ - sviatok (deň voľna alebo mzdové zvýhodnenie ako za prácu vo sviatok). Zabezpečené parkovanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prijíma a kontroluje geodetické zamerania v súvislosti so zadávaním aktualizácie údajov do databázy geografického systému (GIS) z hľadiska správnosti a kompletnosti údajov,
• zadáva a verifikuje dáta do databázy energetických zariadení v systéme GIS,
• rieši požiadavky interných a externých užívateľov SAP PM s geopriestorovou podporou v oblasti GIS,
• aktualizuje a spravuje grafické a popisné údaje v SAP PM s geopriestorovou podporou (údajový model, grafické prvky, schémy, trasy koridorov pre líniové stavby a podobne),
• zodpovedá za korektné zapracovanie dát do databázy GIS,
• komunikuje nedostatky zadaných dát so zadávateľom úlohy,
• kontroluje a analyzuje dáta v systéme a na základe výsledkov zabezpečovať korekciu nevyhovujúcich dát,
• kontroluje konzistenciu dát medzi systémom GIS a ostatnými systémami,
• poskytuje konzultácie v IT projektoch za GIS,
• školí interných zamestnancov a externých dodávateľov na príslušný profil systému a poskytuje podporu a konzultácie,
• navrhuje a zabezpečuje zavádzanie inovatívnych technických riešení vo väzbe na digitalizáciu a optimalizáciu procesov prevádzky a údržby prenosovej sústavy,
• zabezpečuje spoluprácu so zahraničnými partnermi (PPS, výskum, univerzity) a koordinuje aktivity v tejto oblasti (výmena údajov, testovanie a pod.),
• analyzuje existujúce dokumenty (STN, IEC, CIGRE, ENTSO‐E a podobne) pre získanie informácií a know‐how v rámci zadaných úloh.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 24.04.2024.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú zaradení do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

geodézia a kartografia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované vzdelanie uchádzača: VŠ (vysokoškolské II. stupňa) v odbore geodézia a kartografia
Odborná prax: absolvent VŠ
Počítačové zručnosti: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) - pokročilý
Jazykové zručnosti: anglický jazyk ‐ B1 ‐ mierne pokročilý
Osobnostné predpoklady: samostatnosť, flexibilnosť, organizačné a analytické schopnosti, strategické a operatívne plánovanie, schopnosť samostatne tvoriť dokumenty, odolnosť voči stresu, výkonnosť, kvalita práce a dôslednosť, zmysel pre spoluprácu, bezúhonnosť a lojalita k firme
Vodičský preukaz: skupina B

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 4811212  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 774 EUR/mesiac