Technik dokumentácie

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2024
1 527,5 EUR/mesiacod 1.527,50 EUR / mesiac + variabilná zložka mzdy vo výške 11,11% / polrok a ďalšie odmeny / benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy: • stravovanie, • príspevok na dopravu do zamestnania a späť, • príspevok na regeneráciu pracovnej sily, • príspevok na dovolenku, • príspevok na zdravotnú starostlivosť, • príspevok na rekreáciu detí zamestnancov, • príspevok na sociálnu výpomoc, • príspevok na podporu rodičovstva, • príspevok na energie. + príspevok na III. pilier DDS + 5 dní dovolenky naviac + stravné lístky aj počas PN a dovolenky + 1.október „Deň energetiky“ - sviatok (deň voľna alebo mzdové zvýhodnenie ako za prácu vo sviatok). Zabezpečené parkovanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje správu informačného systému pre uchovávanie technickej dokumentácie,
• zabezpečuje správu centrálneho úložiska technickej dokumentácie,
• zabezpečuje evidenciu zmien technickej dokumentácie,
• zúčastňuje sa na preberaní nových, rekonštruovaných, alebo opravených zariadení do prevádzky a ich prevádzkových skúšok pre oblasť silových zariadení,
• zúčastňuje sa na tvorbe nových smerníc pre projektovanie technickej dokumentácie.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 03.05.2024.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú zaradení do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektroenergetika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované vzdelanie uchádzača: Bc (vysokoškolské I. stupňa) v odbore / zameraní elektroenergetika, elektrotechnika
Odborná prax: absolvent VŠ
Počítačové zručnosti: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) ‐ mierne pokročilý
MS Windows ‐ mierne pokročilý
Počítačové zručnosti - špecifické: Adobe Acrobat ‐ vítaná
AutoCAD ‐ mierne pokročilý
L CAD ‐ vítaná
SW RUPLAN (znalosť softvérového prostredia vítaná)
Microsoft SQL Server (znalosť softvérového prostredia vítaná)
Microsoft Visio (znalosť softvérového prostredia vítaná)
Jazykové zručnosti: anglický jazyk ‐ B1 ‐ mierne pokročilý
Odborné zručnosti: odborná spôsobilosť podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z., § 21
Osobnostné predpoklady: samostatnosť, flexibilnosť, komunikačné schopnosti, analytické schopnosti, schopnosť samostatne tvoriť dokumenty, odolnosť voči stresu, výkonnosť, kvalita práce a dôslednosť, zmysel pre spoluprácu, bezúhonnosť a lojalita k firme
Vodičský preukaz: skupina B

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 4811199  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 527,5 EUR/mesiac