Odborný asistent

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.01.2023
1 215,5 EUR/mesiacod 1.397,00 EUR/mesiac (z toho základná mesačná mzda 1.215,50 + 15% výkonnostná odmena) a ďalšie odmeny / benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy: • stravovanie, • príspevok na dopravu do zamestnania a späť, • príspevok na regeneráciu pracovnej sily, • príspevok na dovolenku, • príspevok na zdravotnú starostlivosť, • príspevok na rekreáciu detí zamestnancov, • príspevok na sociálnu výpomoc, • príspevok na podporu rodičovstva, • príspevok na energie. + Dovolenková mzda + Vianočná mzda + príspevok na III. pilier DDS + 5 dní dovolenky naviac + stravné lístky aj počas PN a dovolenky + 1.október „Deň energetiky“ - sviatok (deň voľna alebo mzdové zvýhodnenie ako za prácu vo sviatok). Zabezpečené parkovanie. Fitnescentrum pre zamestnancov priamo v budove. Predpokladaná priemerná hrubá mesačná mzda môže dosiahnuť výšku 1.655 EUR za podmienky splnenia zadefinovaných kritérií v zmysle interných predpisov odmeňovania, Kolektívnej zmluvy a iné. (Skutočná výška základnej mesačnej mzdy bude upravená podľa vzdelania a odbornej praxe uchádzača.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie plynulého chodu sekretariátu generálneho riaditeľa,
• komplexná administratívna podpora a organizácia sekretariátu generálneho riaditeľa a jeho podriadeným sekciám a odborom,
• vybavovanie a archivácia písomností generálneho riaditeľa a dodržiavanie platného registratúrneho poriadku a registratúrneho plánu,
• organizovanie pracovného programu generálneho riaditeľa,
• prideľovanie internej a externej korešpondencie zodpovedným zamestnancom,
• evidencia čerpania nákladov na reprezentatívne účely generálneho riaditeľa,
• archivácia a spracovávanie písomností generálneho riaditeľa,
• zabezpečovanie cestovných náležitostí v súvislosti s pracovnými cestami riaditeľa,
• evidencia požiadaviek na dopravu,
• spolupráca s pri príprave programu na zasadnutia porád GR, predstavenstva a dozornej rady spoločnosti,
• zabezpečenie dodržania termínov predkladania materiálov na porady GR, predstavenstva a dozornej rady za daný úsek,
• kontrola plnenia uznesení prijatých na poradách GR, zasadnutiach predstavenstva a dozornej rady,
• podpora vyhodnocovania úloh z porád GR, predstavenstva a dozornej rady,
• zabezpečovanie prezentačných podkladov a informácií potrebných pre prácu generálneho riaditeľa v spolupráci so sekciami a odbormi na úseku GR ako aj s ostatnými úsekmi,
• schvaľovanie a pripomienkovanie zmlúv podľa pokynu generálneho riaditeľa,
• vypracovávanie pravidelných reportov a podkladov v rozsahu pôsobnosti úseku GR,
• koordinácia spracovania a finalizácia OPaFR na nasledujúci kalendárny rok,
• spracovávanie informácií v príslušnom informačnom systéme (SAP, FIORI, Dochádzkový systém),
• spolupráca a súčinnosť s ďalšími úsekmi pri plnení spoločných úloh.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 12.12.2022.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú zaradení do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, administratíva

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Požadované vzdelanie uchádzača: VŠ / Bc / ÚSO, odbor ekonomika, administratíva
Odborná prax: 3 roky
Počítačové zručnosti: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) - mierne pokročilý
MS Windows - mierne pokročilý
Odborné zručnosti: strojopis
Osobnostné predpoklady: samostatnosť, flexibilnosť, komunikačné schopnosti, samostatnosť pri riešení úloh, odolnosť voči stresu, schopnosť spolupracovať v tíme, výkonnosť, dôslednosť, zmysel pre spoluprácu, bezúhonnosť

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 4474297  Dátum zverejnenia: 28.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 215,5 EUR/mesiac