Prevádzkový elektrikár - inšpekčný

Miesto práce
Križovany nad Dudváhom
Termín nástupu
01.09.2022
874 EUR/mesiacod 1.005,00 EUR/mesiac (z toho základná mesačná mzda 874,00 + 15% výkonnostná odmena) a ďalšie odmeny / benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy: • stravovanie, • príspevok na dopravu do zamestnania a späť, • príspevok na regeneráciu pracovnej sily, • príspevok na dovolenku, • príspevok na zdravotnú starostlivosť, • príspevok na rekreáciu detí zamestnancov, • príspevok na sociálnu výpomoc, • príspevok na podporu rodičovstva, • príspevok na energie. + Dovolenková mzda + Vianočná mzda + príspevok na III. pilier DDS + 5 dní dovolenky naviac + stravné lístky aj počas PN a dovolenky + 1.október „Deň energetiky“ - sviatok (deň voľna alebo mzdové zvýhodnenie ako za prácu vo sviatok). Zabezpečené parkovanie. Predpokladaná priemerná hrubá mesačná mzda môže dosiahnuť výšku 1.197 EUR za podmienky splnenia zadefinovaných kritérií v zmysle interných predpisov odmeňovania, Kolektívnej zmluvy a iné. (Skutočná výška základnej mesačnej mzdy bude upravená podľa vzdelania a odbornej praxe uchádzača.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• preberanie uvoľneného zariadenia od dispečera SED a spätné odovzdanie do prevádzky,
• vykonáva zaisťovanie a odisťovanie pracoviska pre práce na elektrickom zariadení elektrickej stanice (ES),
• vystavuje „B“ príkaz,
• odovzdáva zhotoviteľovi pracovisko pre výkon prác na elektrickom zariadení v ES,
• v prípade nefunkčnosti diaľkového ovládania zabezpečuje na pokyn dispečera SED manipulácie v ES z miestneho riadiaceho systému ‐RIS,
• vykonáva pochôdzkovú kontrolu a prehliadku technologického zariadenia v zmysle príslušných „Miestnych Prevádzkových Predpisov“,
• zabezpečuje vstup a sprevádzanie ostatných zamestnancov SEPS a osôb cudzích organizácií,
• spolu s technickými zamestnancami odboru elektrických staníc a sekundárnej techniky sa zúčastňuje na údržbe a na funkčných skúškach elektrických zariadení,
• spolupracuje pri odstraňovaní poruchových stavov na zariadeniach ES,
• vykonáva kontrolu dodávateľských prác počas výkonu preventívnej údržby a opráv v súčinnosti so zamestnancami odboru elektrických staníc,
• odovzdáva a preberá zariadenia pred a po výkone údržby,
• vedie referentské motorové vozidlo,
• vykonáva pracovnú pohotovosť v zmysle ZP a interných riadiacich predpisov,
• na výzvu pracovníka stálej služby vykoná pohotovostný zásah,
• obsluhuje riadiace pracovisko stálej služby,
• zúčastňuje sa na školení PG/MES/Z/01 (manipulácie a technicko‐organizačné opatrenia na zaistenie bezpečnosti pri práci v elektrických staniciach).

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 17.08.2022.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú zaradení do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované vzdelanie uchádzača: SO (stredné odborné) – odbor elektrotechnika
Odborná prax: absolvent
Počítačové zručnosti: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) ‐ základy
Odborné predpoklady a zručnosti: elektrotechnika, odborná spôsobilosť podľa Vyhl. č. 508/2009 Z.z. (Vyhl. č. 718/2002 Z.z.) ‐ § 21
Osobnostné predpoklady: samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, práca v tíme, odolnosť voči stresu, bezúhonnosť
Vodičský preukaz: VP skupina B

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 4398995  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 874 EUR/mesiac