Elektromontér

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
01.07.2021
890,5 EUR/mesiacod 1.024,08 EUR/mesiac (z toho základná mesačná mzda 890,50 + 15% výkonnostná odmena) a ďalšie odmeny / benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy: • stravovanie, • príspevok na dopravu do zamestnania a späť, • príspevok na regeneráciu pracovnej sily, • príspevok na dovolenku, • príspevok na zdravotnú starostlivosť, • príspevok na rekreáciu detí zamestnancov, • príspevok na sociálnu výpomoc, • príspevok na podporu rodičovstva, • príspevok na energie. (Skutočná výška základnej mesačnej mzdy bude upravená podľa vzdelania a odbornej praxe uchádzača.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva práce vo výškach na opravách a údržbe elektrických vedení,
• vykonáva kontrolu vedenia pochôdzkou,
• vykonáva lezecké prehliadky na vedeniach 400kV, 220kV a 110kV,
• zabezpečuje pracovisko, vykonáva práce na B-príkaz,
• vykonáva práce vo výškach,
• vykonáva práce na zdvíhacích zariadeniach, viazač a obsluha motorovej píly,
• vykonáva kontrolu vykonaných prác realizované dodávateľmi,
• vykonáva odstraňovanie závad z pochôdzkových, lezeckých prehliadok,
• zúčastňuje sa všetkých periodických školení súvisiacich s vykonávanou prácou,
• vykonáva pohotovosť na telefóne v mieste svojho bydliska a v prípade vzniku poruchy zabezpečuje jej odstránenie,
• vedie referenčné motorové vozidlo, štvorkolku,
• vykonáva aj iné práce podľa pokynov svojho priameho nadriadeného.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 27.05.2021.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

silnoprúdová elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Požadované vzdelanie uchádzača: SO / ÚSO - silnoprúdová elektrotechnika
Odborná prax: SO / 5 r., ÚSO / 4 r. - (práca na el. zariadeniach min. vn., vvn)
Odborné predpoklady a zručnosti:
  • odborná spôsobilosť podľa Vyhl. č. 508/2009 Z.z.(Vyhl. č. 718/2002 Z.z.) - § 23, bez obmedzenia napätia (nad 1000V)
  • vodičský preukaz - skupina B
  • platné osvedčenie pre práce vo výškach v zmysle Vyhl. č. 147/2013 Z.z. (pôvodne Vyhl. č. 374/1990 Zb.)
Počítačové zručnosti: MS Office - užívateľská úroveň
Osobnostné predpoklady: zdravotná lekárska prehliadka pre práce vo výškach, samostatnosť a flexibilita, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, skúsenosti s prácou v kolektíve, bezúhonnosť

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 4080173  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 890,5 EUR/mesiac