Správca systémov (OS, DB)

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.03.2021
981 EUR/mesiacod 1.128,15 EUR/mesiac (z toho základná mesačná mzda 981,00 + 15% výkonnostná odmena) a ďalšie odmeny / benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy: • stravovanie, • príspevok na dopravu do zamestnania a späť, • príspevok na regeneráciu pracovnej sily, • príspevok na dovolenku, • príspevok na zdravotnú starostlivosť, • príspevok na rekreáciu detí zamestnancov, • príspevok na sociálnu výpomoc, • príspevok na podporu rodičovstva, • príspevok na energie. (Skutočná výška základnej mesačnej mzdy bude upravená podľa vzdelania a odbornej praxe uchádzača.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva SW zabezpečenie prevádzky riadiacich počítačových systémov RIS SED,
• vedie evidenciu a udržiavanie SW centrálnej databanky, ktorými sú vybavené jednotlivé systémy,
• zabezpečuje vedenie prevádzkovej dokumentácie systémov RIS SED,
• zaškoľuje užívateľov riadiaceho počítačového systému do vlastností a používania operačných systémov,
• rieši komplexné technické problémy SW vybavenia systémov SED,
• vykonáva údržbu a modifikácie zdrojovej databázy SCADA pre RIS SED a zabezpečuje jej konzistentnosť vo všetkých lokalitách,
• vykonáva údržbu a rozširovanie databáz nadstavbových programov AGC, NA a zabezpečuje jej konzistentnosť vo všetkých lokalitách,
• vykonáva zmeny v parametrizácii programového vybavenia podľa požiadaviek užívateľov,
• implementuje nové programové prvky pre efektívne využitie SW, vytvára jednoduché aplikácie vo vyššom jazyku,
• spolupracuje pri inovácii a rozvoji riadiacich a informačných počítačových systémov,
• spolupracuje na zabezpečení systémov RIS SED,
• spolupracuje na projektoch integrácie trhov v rámci EÚ (výmena dát, obchodné platformy),
• spolupracuje s ostatnými organizačnými celkami spoločnosti a zúčastňuje sa na činnosti odborných pracovných skupín,
• vykonáva pracovnú pohotovosť na riadiaci a informačný systém SED-u.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 24.01.2021.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadované vzdelanie uchádzača: VŠ / Bc / ÚSO v odbore: elektrotechnika, informatika
Odborná prax: VŠ - 1 r. / Bc - 2 r. / ÚSO - 4 r.
Odborné znalosti v oblasti legislatívy:
  • znalosť v oblasti BOZP, OPP
  • znalosť energetickej terminológie
  • znalosť technických noriem z oblasti elektrotechniky
Počítačové zručnosti - užívateľské: MS Office (Word, Excel, Outlook, Visio), internet
Počítačové zručnosti - špecializované:
  • pokročilé vedomosti v oblasti správy a bezpečnosti operačných systémov Windows, Linux,
  • pokročilé vedomosti v oblasti správy databáz Oracle a prípadne iných,
  • základná znalosť správy domény v MS Windows
Jazykové zručnosti: anglický jazyk - stredne pokročilý
Odborné zručnosti: VP sk. B
  • znalosť a skúsenosti so správou a konfiguráciou systémov z oblasti elektrotechniky
Osobnostné predpoklady: samostatnosť, zodpovednosť, flexibilnosť, koncepčné myslenie, komunikatívnosť, analytické myslenie, kreativita, orientácia na tímovú prácu, bezúhonnosť

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 4017676  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 981 EUR/mesiac