Technik

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.10.2020
954,5 EUR/mesiacod 1.097,68 EUR/mesiac (z toho základná mesačná mzda 954,50 + 15% výkonnostná odmena) a ďalšie odmeny / benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy: • stravovanie, • príspevok na dopravu do zamestnania a späť, • príspevok na regeneráciu pracovnej sily, • príspevok na dovolenku, • príspevok na zdravotnú starostlivosť, • príspevok na rekreáciu detí zamestnancov, • príspevok na sociálnu výpomoc, • príspevok na podporu rodičovstva, • príspevok na energie. (Skutočná výška základnej mesačnej mzdy bude upravená podľa vzdelania a odbornej praxe uchádzača.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca pri tvorbe technických riešení pre rozvoj elektrických staníc a vedení prenosovej sústavy SR a iných technologických zariadení (napr. transformátorov, kompenzačných tlmiviek a pod.),
• zúčastňovanie sa konzultácií v priebehu prípravy a realizácie projektov pre výstavbu elektrických staníc, vedení a iných technologických zariadení (napr. transformátorov, kompenzačných tlmiviek a pod.),
• vyjadrovanie sa k štúdiám pre spoločnosť z hľadiska technickej koncepcie,
• vyjadrovanie sa k požiadavkám v územnoplánovacom procese z hľadiska rozvoja prenosovej sústavy,
• spolupráca pri navrhovaní technického riešenia pripojenia užívateľov do prenosovej sústavy,
• spolupráca pri tvorbe dokumentu „Desaťročný plán rozvoja prenosovej sústavy SR“
a „Ten Year Network Development Plan ENTSO-E“,
• zastupovanie spoločnosti v medzinárodných pracovných skupinách.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 22.09.2020.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektroenergetika, elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované vzdelanie uchádzača: VŠ/Bc v odbore elektroenergetika / elektrotechnika
Odborná prax: VŠ - 2 r. (resp. absolvent), Bc - 4 r.
Odborná spôsobilosť: podľa Vyhl. č. 508/2009 Z. z.
(č. 718/2002 Z. z.) - min. § 21
Počítačové zručnosti: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint - pokročilá úroveň, znalosť práce s CADovským grafickým softvérom výhodou
Jazykové zručnosti: Anglický jazyk - schopnosť aktívne komunikovať, písať základné technické texty, rozumieť technickým textom
Odborné zručnosti: VP sk. B
Osobnostné predpoklady: samostatnosť, flexibilnosť, organizačné a analytické schopnosti, schopnosť samostatne formulovať a písať ucelený text, odolnosť voči stresu, výkonnosť, kvalita práce a dôslednosť, zmysel pre spoluprácu, bezúhonnosť a lojalita k tímu a firme

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 3963557  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 954,5 EUR/mesiac