Špecialista

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.07.2020
1 000 EUR/mesiacod 1000 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy a benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy (Skutočná výška základnej mesačnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie spolupráce za úsek ICT so zahraničnými partnermi pri návrhu a implementácii projektov medzinárodnej spolupráce spoločnosti s energetickými zoskupeniami v rámci ENTSO-E a s jednotlivými členmi týchto zoskupení,
• analýza vývoja, vyhodnotenie dopadov a identifikácia rizík na systémy ICT v rámci zmien vyplývajúcich z pripravovanej legislatívy, účasti spoločnosti v medzinárodných projektoch,
• spolupráca na vypracovaní koncepcie systémov SED a ASDR vo väzbe na projekty medzinárodnej spolupráce,
• koordinácia členov pracovných skupín z úseku ICT so zameraním na jednotné vystupovanie k prierezovej problematike,
• príprava pozície úseku ICT v schvaľovacích procesoch pri medzinárodných projektoch s dopadom na ICT infraštruktúru spoločnosti,
• zabezpečenie implementácie schválených projektov do prostredia spoločnosti,
• spolupráca so zahraničnými partnermi na riešení úloh súvisiacich s výmenou a spracovaním dát v systémoch SED a ASDR.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 11.06.2020.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

Požadované vzdelanie uchádzača: VŠ / Bc v odbore elektrotechnika, informatika
Odborná prax: VŠ / Bc - 6 rokov
Odborná spôsobilosť: Vyhl. č. 508/2009 Z. z. - min. §21
Odborné zručnosti z oblasti legislatívy:
  • znalosť v oblasti BOZP, OPP
  • znalosť energetickej terminológie
  • znalosť legislatívy v oblasti energetiky
  • znalosť technických noriem z oblasti elektrotechniky
Počítačové zručnosti - užívateľské: MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Visio), internet
Počítačové zručnosti - špecializované:
  • znalosť v oblasti správy a bezpečnosti operačných systémov
  • znalosť v oblasti sieťových technológií
  • znalosť v oblasti riadiacich systémov a automatizovaných systémov v oblasti elektroenergetiky
  • znalosť v oblasti informačných technológií
Jazykové znalosti: anglický jazyk - pokročilý
Odborné zručnosti: VP skupina B
znalosť a skúsenosti z oblasti elektrotechniky - silnoprúd / slaboprúd
Osobnostné predpoklady: samostatnosť, flexibilnosť, koncepčné myslenie, komunikatívnosť, analytické myslenie, kreativita, systematickosť, orientácia na tímovú prácu, bezúhonnosť

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 3917455  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac