Vedúci odboru stratégie a rozvoja ICT architektúry

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.05.2020
1 700 EUR/mesiacod 1700 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy a benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy (Skutočná výška základnej mesačnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• navrhovanie architektúry ICT riešení v súlade s definovanou ICT stratégiou,
• mapovanie požiadaviek do návrhu funkčných riešení,
• posudzovanie vhodnosti navrhnutých riešení s ohľadom na požiadavky zadávateľa,
• komunikácia s IT dodávateľmi a navrhovanie ICT riešení, aby poskytovali čo najvyššiu funkčnosť a flexibilitu,
• definovanie štandardov vývoja ICT prostredia,
• zostavovanie plánu rozvoja a plánov obnovy prevádzky ICT spoločnosti a ich pravidelnú aktualizáciu, definovanie štandardov dátovej migrácie,
• správa životného cyklu všetkých ICT aktív spoločnosti (vrátane licencií),
• zodpovednosť za technické návrhy a participácia na realizácii projektu,
• zodpovednosť za riadenie kontinuity prevádzky ICT,
• zodpovednosť za pripravovanie technickej IT dokumentácie a jej následná kontrola,
• plánovanie a organizovanie zasadnutí Riadiaceho výboru ICT a Výboru pre riadenie zmien,
• zodpovednosť za vedenie, kontrolu a rozvoj jemu podriadených zamestnancov.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 19.04.2020.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, ekonomika, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Požadované vzdelanie uchádzača: VŠ v odbore informatika / ekonomika / technika
Odborná prax: 10 rokov v oblasti prevádzky a správy ICT systémov
Počítačové zručnosti: MS Windows, MS Office, MS Project, MS Visio
Jazykové znalosti: anglický jazyk - intermediate
Odborné zručnosti:
  • skúsenosti s analýzou požiadaviek a následným návrhom komplexných riešení
  • znalosti typických aj inovatívnych riešení architektúry,
  • skúsenosti s posudzovaním biznis a technických vlastností informačných systémov
  • skúsenosti s modelovacími notáciami (Archimate, UML, a iné)
  • znalosť architektonických princípov napr. SOA, microservices, API/WEB services
VP skupina B
Požadovaná certifikácia: TOGAF, Prince2, ITIL
Osobnostné predpoklady: samostatnosť, flexibilnosť, riadiace schopnosti, analytické a strategické myslenie, schopnosť samostatne tvoriť dokumenty, záujem o trendy a nové ICT technológie, odolnosť voči stresu, komunikačné schopnosti, tímový hráč

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 3897114  Dátum zverejnenia: 25.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac