Technik investičnej výstavby

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.01.2020
od 900 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy a benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy (Skutočná výška základnej mesačnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za výkon investorskej činnosti v príprave a realizácii investičnej výstavby vedení a ostatných súvisiacich zariadení u pridelených vybraných nových stavieb, stavieb rekonštrukcií a inovácií,
• v rámci výkonu investorskej činnosti pre uvedené stavby zabezpečuje predprojektovú prípravu - posudzuje vplyv stavieb vedení na životné prostredie (štúdie o EIA), projektovú prípravu stavieb vedení v rozsahu pre územné konanie, pre stavebné konanie a pre realizačnú dokumentáciu, realizáciu pripravovaných stavieb vrátane zaradenia ukončených stavieb do hmotného majetku,
• koordinuje investičnú činnosť u pridelených stavieb s ostatnými účastníkmi investičnej výstavby, budúcim prevádzkovateľom a ostatnými útvarmi spoločnosti.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 22.11.2019.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požadované vzdelanie uchádzača: ÚSO/Bc/VŠ - technický smer
Odborná prax: ÚSO/Bc/VŠ - 2 roky
Jazykové zručnosti: anglický jazyk - základy/mierne pokročilý
Počítačové zručnosti: MS Office (MS Word, MS Excel),
SharePoint - užívateľská úroveň
Odborné zručnosti: VP sk. B
Osobnostné predpoklady: samostatnosť, flexibilnosť, organizačné a analytické schopnosti, strategické a operatívne plánovanie, schopnosť samostatne tvoriť dokumenty, odolnosť voči stresu, výkonnosť, kvalita práce a dôslednosť, zmysel pre spoluprácu, bezúhonnosť a lojalita k firme

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 3806106  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy a benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy (Skutočná výška základnej mesačnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou.)