Referent - registratúry a podateľne

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.10.2018
od 800 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy a benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia - zastupovanie počas čerpania materskej dovolenky.
• zabezpečovanie činnosti podateľne:
  • prevzatie doručených zásielok na poštovom úrade, ich triedenie, evidovanie v aplikácii pre správu registratúry, skenovanie a zabezpečenie doručenia na sekretariáty,
  • prevzatie dokumentov z elektronickej schránky spoločnosti a ich evidovanie do aplikácie pre správu registratúry,
  • preberanie, evidovanie, skenovanie záznamov určených na odoslanie a ich odoslanie cez poštový úrad,
  • preberanie dodávateľských faktúr a vykonávanie ich samostatnej evidencie,
  • vytváranie preberacích protokolov záznamov a sprievodky na poštu v aplikácii pre správu registratúry,
  • sledovanie čerpania finančných prostriedkov určených na poštovú službu podľa druhu korešpondencie.
• zabezpečovanie správy registratúry v spoločnosti:
  • kontrola a príjem spisov do registratúrneho strediska spoločnosti podľa platných predpisov,
  • evidovanie, ukladanie spisov do registratúrneho strediska spoločnosti ich vyhľadávanie a vypožičiavanie.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 26. 06. 2018.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

archívnictvo, správa registratúry

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Požadované vzdelanie uchádzača: ÚSO, VŠ I. alebo II. stupňa – vzdelanie v odbore archívnictvo (správa registratúry) výhodou
Odborné zručnosti: účtovné minimum, prax: min. 4 roky
Počítačové zručnosti: MS Office – užívateľská úroveň,
práca s MS Outlook
Osobné zručnosti: samostatnosť, flexibilnosť, komunikatívnosť, dôslednosť, presnosť, organizačné schopnosti a bezúhonnosť

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 3420827  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy a benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy