Elektromontér

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s.

Miesto práce
Lemešany
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 800,00 EUR/ mesiac + variabilná zložka mzdy a benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za prevádzku a údržbu 400 kV a 220 kV v regióne Prevádzkovej správy Východ,
• vykonáva zaistenie pracoviska pri prácach na 220kV a 400kV vedeniach,
• vykonáva kontrolu vedenia pochôdzkou,
• vykonáva lezecké prehliadky na vedeniach 220 kV a 400 kV,
• vykonáva odstránenie závad z pochôdzkových, lezeckých a leteckých prehliadok,
• priebežne kontroluje výkon práce dodávateľov, preberá ukončené práce,
• vykonáva práce vo výškach s pomocou horolezeckej techniky,
• vedie referentské motorové vozidlo,
• vykonáva lokalizáciu porúch na 400 kV a 220 kV vedeniach a ich odstránenie.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 28.5.2018.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu. Miesto výkonu práce: PS - Východ - ESt Lemešany

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektroenergetika, elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadované vzdelanie uchádzača: SO/ÚSO – elektrotechnické vzdelanie, 2 roky odbornej praxe
Odborná spôsobilosť: Vyhl. č. 508/2009 Z. z. - § 22, §23
Doplňujúce zručnosti: platné osvedčenie pre práce vo výškach v zmysle Vyhl. č. 147/2013 Z.z.
samostatnosť, flexibilita, VP sk. B
Ostatné predpoklady: zdravotná spôsobilosť pre prácu pod napätím a pre prácu vo výškach

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Mlynské nivy 59/A
824 84 Bratislava 26
ID: 3392586   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 800,00 EUR/ mesiac + variabilná zložka mzdy a benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy