Logo Slovenská autobusová doprava Zvolen, a. s.

Vodič / vodička autobusu

Slovenská autobusová doprava Zvolen, a. s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
5,33 EUR/hod.Priemerná hrubá mesačná mzda je cca 1596 €, priemerná hrubá hodinová mzda je cca 9,79 €. Základná hrubá hodinová mzda je 5,33 € + platené prestoje, prémie, príplatky, odmeny, diéty. Výška mzdy závisí od režimu práce vodiča.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava cestujúcich v rámci MHD, prímestskej dopravy.
Lokality:

  • Banská Bystrica (okres Banská Bystrica)
  • Zvolen (okresy Krupina a Zvolen)
  • Žiar nad Hronom (okresy Banská Štiavnica, Žarnovica a Žiar nad Hronom)
  • Detva (okres Detva)
  • Brezno (okres Brezno)
  • Modrý Kameň (okres Veľký Krtíš)

• ponúkame možnosť rozšírenia vodičského oprávnenia bezplatne po zotrvaní v pracovnom pomere 5 rokov
• pravidelný príjem
• práca v stabilnej spoločnosti
• prémie, príplatky, odmeny
• cestovné náhrady (diéty)
• odmeny pri pracovnom jubileu
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• cestovné výhody pre zamestnancov a rodinných príslušníkov na linkách spoločnosti
• karta MultiSport

Žiadosť spolu so životopisom možno zasielať na e-mailovú adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

D

• Kvalifikačná karta vodiča D
• trestná bezúhonnosť
• doklad o psychickej a zdravotnej spôsobilosti
• odolnosť voči záťaži a stresu
• zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Dopravná spoločnosť zameraná na pravidelnú autobusovú dopravu (MHD, prímestské linky).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Turčanová
Tel.: +421455313910
E-mail: poslať životopis
ID: 4795678  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,33 EUR/hod.