Vodič autobusu

Slovenská autobusová doprava Žilina , akciová spoločnosť

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
aj ihneď
1 650 EUR/mesiacuvedená plánovaná priemerná mzda v roku 2023 v závislosti od režimu práce vodiča.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POZOR! ZAPLATÍME TI KURZ PRE ZÍSKANIE VODIČSKÉHO OPRÁVNENIA SKUPINY "D" A KVALIFIKAČNEJ KARTY VODIČA AUTOBUSU.
NEVÁHAJ

LOKALITA:
• Žilina
• Bytča a okolie
• Rajec a okolie
• Kysucké Nové Mesto a okolie
• Terchová
Možnosť aj pre vodičov z Turca a horných Kysúc - začať v uvedených regiónoch s perspektívou preloženia do regiónu trvalého pobytu…

Stačí, ukončené minimálne základné vzdelanie a profesionálny a zodpovedný prístup k práci. Ak tieto podmienky spĺňaš, tak neváhaj a pridaj sa k nám do tímu vodičov autobusov vo verejnej hromadnej doprave!

Byť vodičom autobusu nie je len práca, ale aj poslanie v preprave cestujúcich a spolupráca pri zabezpečení plynulosti chodov ich životov. A preto tvojou úlohou bude:
• preprava cestujúcich v regionálnom autobuse,
• riadenie a obsluha autobusu,
• sledovanie trasy a dodržanie časového harmonogramu cestovného poriadku,
• správne reagovať na ceste a zvládať krízové situácie inštinktívne správne,
• zaistenie čo najvyššej bezpečnosti prepravovaných cestujúcich.

Patríme k top zamestnávateľom v Žilinskom kraji.
Garancia výplaty mzdy vždy načas (10.teho).
Úhrada zdravotného a dôchodkového poistenia je samozrejmosťou.
Práca vodiča autobusu môže byť aj na celý život a naša spoločnosť k tomu vytvára čo najlepšie a spravodlivé podmienky.
Zaručujeme ti kanceláriu s perfektným výhľadom, prácu na skok a ešte k tomu vozidlo s 300 koňmi pod kapotou.

AKÉ BENEFITY ZÍSKAŠ?
• stabilnú prácu v dynamickej spoločnosti s perspektívou na dlhé roky
• pravidelné zvyšovanie mzdy,
• platené čakanie
• + cestovné náhrady (Diety) a nápojové lístky počas letnej sezóny
• príspevok na stravovanie (stravný lístok 11€) počas dovolenky
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
• rovnošata a príspevok na obmenu jej odevných súčiastok,
• možnosť odborného rastu (napr. školenie bezpečnej jazdy na Slovakia ring)
• cestovné výhody, aj pre rodinných príslušníkov,
• odmeny pri pracovných a osobných jubileách a za jazdu bez nehody...
• prémie za iniciatívny prístup k práci,
• bezplatné ubytovanie na nocovniach,
• zvýhodnené telefónne volania,

Pošli nám svoj štruktúrovaný životopis a vyplnený dotazník uchádzača o zamestnanie (www.sadza.sk/kariera) na e-mailovú adresu [email protected] a zaradíme ťa do databázy uchádzačov o pracovné miesto na tebou zvolenú lokalitu. V prípade, ak nás záujme práve tvoj životopis, budeme ťa určite kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, D

• psychická a zdravotná spôsobilosť,
• samostatné a rýchle rozhodovanie,
• pro zákaznícky prístup k cestujúcim,
• občianska a dopravná bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov a karty vodiča.

VODIČSKÉ OPRÁVNENIE SKUPINY D
Nie si držiteľom vodičského oprávnenia skupiny D?
Nevadí. V prípade, ak budeš spĺňať požadované podmienky, ponúkneme ti súčinnosť a bezplatnú rekvalifikáciu zo skupiny B alebo C na vodičské oprávnenie skupiny D. Prijímame do databázy uchádzačov o pracovné miesto aj záujemcov, ktorí sú držiteľmi vodičského oprávnenia skupiny C a B.

Spoločnosť Slovenská autobusová doprava Žilina , akciová spoločnosť patrí k najvýznamnejším autobusovým dopravcom v SR. Hlavnou činnosťou je poskytovanie výkonov v prímestskej doprave v regiónoch Horného Považia, Kysúc a Turca, v ktorých uspela v medzinárodných tendroch na poskytovanie dopravných služieb na obdobie 10 rokov od roku 2024.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4750628  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac