Finančný analytik - špecialista

Slovenská autobusová doprava Trenčín, akciová spoločnosť skrátene: SAD Trenčín, a.s.

Miesto práce
Zlatovská 29, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
01.02.2021
1 090 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda (brutto) : 1 090 € + nadstavbová zložka mzdy (priemerná hrubá mesačná mzda vo výške 1 362 €).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje v procese plánovania ekonomické prepočty, spracováva ročný finančný
plán spoločnosti
• Vykonáva ekonomické a finančné analýzy a rozbory jednotlivých odborných činností
spoločnosti, z ekonomického hľadiska vykonáva kontrolnú činnosť na prevádzkach a
oddeleniach spoločnosti
• Zabezpečuje spracovanie ekonomických podkladov a správ pre vedenie spoločnosti

• Cestovné výhody pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Lístky DOXX v hodnote 6,- € ako bonus v prípade čerpania dovolenky
• Stravovanie za výhodné ceny, Ročný benefit v hodnote 200,- €
• Práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa ekonomického zamerania, pokročilá znalosť MS-Office aplikácií s dôrazom na Excel, analytické a praktické myslenie, precíznosť a schopnosť pracovať s dátami, znalosť MS SQL na úrovni mierne pokročilý - výhodou

Spoločnosť SAD Trenčín, a. s. patrí k najvýznamnejším autobusovým dopravcom v SR. Hlavnou činnosťou je poskytovanie výkonov v prímestskej doprave v regiónoch Myjavy, Nového Mesta nad Váhom, Trenčína, Ilavy, Považskej Bystrice a mestskej dopravy v mestách Trenčín a Nové Mesto nad Váhom. Autobusy spoločnosti ročne prepravia viac ako 19 miliónov cestujúcich, vykonajú viac ako 17 miliónov kilometrov a flotila predstavuje 314 vozidiel. Spoločnosť pravidelne investuje do modernizácie a bezpečnosti vozidiel a moderných technológii pre zvýšenie komfortu a kvality poskytovaných služieb.
ID: 4006126  Dátum zverejnenia: 30.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 090 EUR/mesiac