Súkromný detektív / vyšetrovateľ - operatívec pre Košický kraj

Slovenská Asociácia Súkromných Detektívov

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
25.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 800 EUR/mesiacdohodou (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre detektívnu kanceláriu ktorú zastrešujeme hľadáme operatívcov, ktorí budú pracovať v teréne pre východné Slovensko (Košický kraj). Náplň práce spočíva v detektívnej oblasti (vyšetrovanie nevery, vyšetrovanie poistných udalostí, monitoring osôb, vyšetrovanie krádeži vo firmách a iné detektívne činnosti.

Ak nemáte skúsenosti s detektívnou prácou a splníte nami uvádzané podmienky / predpoklady, bezplatne vás vyškolíme a pripravíme na operatívnu prácu. Školenie sa bude vykonávať v Košickom kraji a bude trvať minimálne 7-dní.

*K operatívnej činnosti vám bude zabezpečené pracovné motorové vozidlo.
*Pred prijatím do pracovného pomeru sa podpisuje dohoda o mlčanlivosti.

PRIEBEH VÝBEROVÉHO KONANIA:

1) V prípade záujmu o pracovnú ponuku nás nekontaktujte telefonicky, všetky informácie sú v tomto inzeráte.
2) Pošlite nám motivačný list a životopis (+ vaše telefónne číslo)
3) Ak budete vhodný kandidát, pozveme vás na osobný pohovor.
4) Osobný pohovor sa skladá z hodinového testu na pozornosť, pamäť a vytrvalosť.

motivujúce finančné ohodnotenie
služobné vozidlo
flexibilná pracovná doba
bonus za dobre odvedenú prácu
školenia a kurzy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Detektívne služby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Diskrétnosť
• Analytické myslenie
• Pozornosť
• Trpezlivosť
• Cieľavedomosť
• Spoľahlivosť
• Preukaz odbornej spôsobilosti (výhodou)

Slovenská Asociácia Súkromných Detektívov pôsobí úspešne od roku 2016 a vznikla za účelom spojiť a zosilniť jednotlivých súkromných detektívov.

V súčasnosti sprostredkuje profesionálne detektívne služby zmluvným partnerom a taktiež úzko spolupracuje pri riešení jednotlivých prípadov s bezpečnostnými zložkami SR.
ID: 3804139  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 800 EUR/mesiacdohodou (podľa skúseností)