Administrátor vzdelávacieho programu, zastupovanie počas MD/RD

Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu - SAAIC

Miesto práce
Križkova 9, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacpolročné a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborný pracovník/odborná pracovníčka v agentúre programu Erasmus+. Nevyhnutnou podmienkou je dobrá zručnosť v používaní anglického jazyka.
Činnosti:
 Informovať o podmienkach programu záujemcov o prípravu projektov a poskytovať konzultácie pri príprave žiadosti,
 Spracovávať prijaté žiadosti a organizovať výberovú procedúru,
 Vystavovať finančné zmluvy a platobné príkazy, monitorovať dodržiavanie termínov, realizovať monitoring pridelených projektov,
 Organizovať školenia k realizácii projektov pre úspešných žiadateľov, ako aj inštruktážne semináre k priebežným a záverečným správam, poskytovať konzultácie o manažmente projektu počas životného cyklu,
 Hodnotiť a analyzovať výstupy z projektov,
 Používať IT nástroje programu podľa požiadaviek a spracovávať údaje do správ.

• 5 dní dovolenky navyše
• odborný rast – systém interného a externého vzdelávania
• flexibilná pracovná doba

Uprednostníme uchádzača s so skúsenosťami zo životného cyklu projektov. V reakcii pripojte životopis, motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Humanitné alebo ekonomické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- doložená predchádzajúca skúsenosť s realizáciou projektov EÚ na úrovni manažéra projektu;
- samostatnosť pri plnení úloh, schopnosť plánovať si prácu;
- ústretovosť a pozitívna komunikácia s klientmi a kolegami;
- schopnosť navrhovať zlepšenia pracovných postupov v procesoch zabezpečovania kvality;
- možnosť zúčastňovať sa pracovných ciest v termínoch požadovaných zamestnávateľom.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Občianske združenie založené slovenskými vysokými školami

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Grantová agentúra pre oblasť vzdelávania a odbornej prípravy

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2059101  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac