Projektový konzultant/konzultantka pre medzinárodné projekty

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova 49, Bratislava
Termín nástupu
1.6.2023
1 200 EUR/mesiactarifný plat podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov; osobný príplatok podľa reálnej praxe a skúseností uchádzača/uchádzačky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poradenská a konzultačná činnosť pri príprave a implementácii medzinárodných projektov (najmä rámcového programu Horizont Európa),
- informovanie a aktívne oslovovanie jednotlivých ústavov SAV v oblasti grantových príležitostí,
- spolupráca pri administratívnom riadení implementácie projektov,
- organizácia a aktívna účasť na informačných a vzdelávacích akciách,
- pomoc s hľadaním výziev a partnerov do konzorcií.

Pružný pracovný čas, motivačný systém odmeňovania

Výberové konanie bude dvojkolové. V prvom kole budú posúdené zaslané profesijné životopisy a motivačné listy. Do druhého kola (osobný pohovor) budú pozvaní/é uchádzači/uchádzačky, ktorí/é úspešne prešli prvým kolom. Uchádzači/uchádzačky budú informovaní/é o výsledkoch výberového konania. Kontaktná emailová [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie, administratíva, projektový manažment, medzinárodné vzťahy, právnické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- analytické myslenie, ochota vzdelávať sa
- zručnosti v oblasti projektového manažmentu: precíznosť, schopnosť plánovania
- efektívny time management
- orientácia v oblasti vedy a výskumu výhodou
- skúsenosti s realizáciou a riadením projektov financovaných z fondov EÚ sú výhodou
- zodpovednosť, asertívnosť
- proaktívny prístup k pracovným úlohám, iniciatívnosť
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť v kombinácii so schopnosťou spolupracovať v tíme.

Slovenská akadémia vied je štátna vedecká inštitúcia, ktorá vykonáva výskumnú činnosť prostredníctvom svojich organizácií. Úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti akadémie ako vedeckej inštitúcie zabezpečuje Úrad akadémie. Jednou z týchto úloh je aj podpora internacionalizácie výskumného prostredia v rámci SAV. Jej nevyhnutnou súčasťou je pomoc prichádzajúcim vedcom, aby ich príchod na Slovensko a zaradenie do pracovného procesu bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové.
ID: 3997526  Dátum zverejnenia: 24.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac