Asistent/ka, sekretár/ka

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova 49, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
základná zložka 600,- Eur + osobný príplatok, v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne, sekretárske práce, organizačná podpora nadriadeného a sekretariátu
- triedenie, vybavovanie, zakladanie písomnej a elektronickej pošty, hromadná korešpondencia
- kopírovanie, skenovanie a archivácia dokumentov
- zabezpečenie chodu sekretariátu (objednávanie kancelárskych potrieb, občerstvenia)
- aktívna spolupráca s finančným odborom a referátom dopravy
- práca s MS office a internetom
- vykonávanie operatívnych denných úloh v zmysle pokynov nadriadených

pružný pracovný čas

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Svoje životopisy a motivačné listy zasielajte na adresu: [email protected]
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

• zodpovednosť
• spoľahlivosť
• samostatnosť
• dobrá úroveň komunikácie
• znalosť práce s PC- Word, Excel, Outlook, internet

Úrad SAV plní úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti SAV ako vedeckej inštitúcie, úlohy spojené s povinnosťami SAV ako správcu rozpočtovej kapitoly a zriaďovateľa organizácií SAV, ako aj úlohy patriace do pôsobnosti Snemu SAV, Vedeckej rady SAV, Predsedníctva SAV a ďalších funkcionárov SAV po organizačnej a administratívnej stránke.

Adresa spoločnosti

Slovenská akademia vied
Štefánikova 49
814 38 Bratislava

Kontakt

ID: 3819986  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka 600,- Eur + osobný príplatok, v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z.