Tajomník/tajomníčka

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Plat od 800,- Eur, podľa odbornej praxe v zmysle zákona 553/2003 Z.z..K tarifnému platu bude poskytnutý osobný príplatok podľa odbornej praxe v hľadanej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie úloh v oblasti medzinárodne vedeckej spolupráce a vykonávanie odborných, organizačných, administratívnych prác a zabezpečovanie agendy súvisiacej s výkonom činnosti podpredsedu SAV pre zahraničné styky.

Pohyblivý pracovný čas

Žiadosti s profesným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom posielajte na e-mailovú adresu galik@up.upsav.sk/ badikova@up.upsav.sk, prípadne na poštovú adresu: Úrad SAV, Katarína Badíková, personálny referát, Štefánikova 49, 814 38 Bratislava.
K žiadosti je potrebné priložiť súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z. z.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor. Vyhradzujeme si právo neodpovedať na všetky doručené žiadosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.9.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Microsoft Word - expert

Počet rokov praxe

5

Výhodou sú skúsenosti v oblasti finančného zúčtovania projektov, zahraničných pracovných ciest a prehľad v ekonomickej a finančnej oblasti. Termín nástupu dohodou

Úrad SAV plní úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti SAV ako vedeckej inštitúcie, úlohy spojené s povinnosťami SAV ako správcu rozpočtovej kapitoly a zriaďovateľa organizácií SAV, ako aj úlohy patriace do pôsobnosti Snemu SAV, Vedeckej rady SAV, Predsedníctva SAV a ďalších funkcionárov SAV po organizačnej a administratívnej stránke.

Adresa spoločnosti

Slovenská akademia vied
Štefánikova 49
814 38 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Badíková
Tel.: +421257510206
E-mail: poslať životopis
ID: 3489864   Dátum zverejnenia: 11.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plat od 800,- Eur, podľa odbornej praxe v zmysle zákona 553/2003 Z.z..K tarifnému platu bude poskytnutý osobný príplatok podľa odbornej praxe v hľadanej pozícii.