Tajomník/tajomníčka

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Plat od 800,- Eur, podľa odbornej praxe v zmysle zákona 553/2003 Z.z..K tarifnému platu bude poskytnutý osobný príplatok podľa odbornej praxe v hľadanej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie úloh v oblasti medzinárodne vedeckej spolupráce a vykonávanie odborných, organizačných, administratívnych prác a zabezpečovanie agendy súvisiacej s výkonom činnosti podpredsedu SAV pre zahraničné styky.

Pohyblivý pracovný čas

Žiadosti s profesným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom posielajte na e-mailovú adresu [email protected]/ [email protected], prípadne na poštovú adresu: Úrad SAV, Katarína Badíková, personálny referát, Štefánikova 49, 814 38 Bratislava.
K žiadosti je potrebné priložiť súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z. z.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor. Vyhradzujeme si právo neodpovedať na všetky doručené žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert

Počet rokov praxe

5

Výhodou sú skúsenosti v oblasti finančného zúčtovania projektov, zahraničných pracovných ciest a prehľad v ekonomickej a finančnej oblasti. Termín nástupu dohodou

Slovenská akadémia vied je štátna vedecká inštitúcia, ktorá vykonáva výskumnú činnosť prostredníctvom svojich organizácií. Úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti akadémie ako vedeckej inštitúcie zabezpečuje Úrad akadémie. Jednou z týchto úloh je aj podpora internacionalizácie výskumného prostredia v rámci SAV. Jej nevyhnutnou súčasťou je pomoc prichádzajúcim vedcom, aby ich príchod na Slovensko a zaradenie do pracovného procesu bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové.
ID: 3489864  Dátum zverejnenia: 11.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat od 800,- Eur, podľa odbornej praxe v zmysle zákona 553/2003 Z.z..K tarifnému platu bude poskytnutý osobný príplatok podľa odbornej praxe v hľadanej pozícii.