Kurič- údržbár

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova 49, Bratislava
Termín nástupu
1.5.2021
700 EUR/mesiacPlat min. 700€ mesiac (podľa odbornej praxe v zmysle zákona 553/2003 Z.z.) K tarifnému platu bude poskytnutý osobný príplatok podľa odbornej praxe v hľadanej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie vodoinštalačných prác, opravy vodovodov, výmena batérií, tesnenia, osadenia umývadiel, WC mís a čistenie odpadov, vykonávanie rôznych stolárskych prác, oprava a údržba kancelárskeho zariadenia.
• Prevádzka, údržba, oprava a obsluha klimatizačných zariadení, pozostávajúcich z parovodných a teplovodných kotlových jednotiek.
• Obsluha kotlov ústredného plynového kúrenia a teplovodného, resp. plynového zariadenia na ohrev teplej vody
• Obsluha, kontrola a bežná oprava teplovzdušného zariadenia
• Obsluha, kontrola a bežná oprava klimatizačných jednotiek
• Dodržiavanie všetkých predpisov platných pre plynové kotle ústredného kúrenia.
• Vykonávanie bežnej údržby, čistenie a mazanie strojného zariadenia a príslušenstva
• Udržiavanie čistoty a poriadku v budove, na dvore a priľahlých chodníkov
• V zimnom období odpratávanie snehu na chodníkoch, vo dvore, posyp proti pošmyknutiu

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielať na mail: [email protected]
Oslovený budú len vybraný uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme vodičské oprávnenie na vedenie motorových vozidiel skupiny B, pre prípad potreby zabezpečenia nákupu a rozvozu materiálu.

Slovenská akadémia vied je štátna vedecká inštitúcia, ktorá vykonáva výskumnú činnosť prostredníctvom svojich organizácií. Úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti akadémie ako vedeckej inštitúcie zabezpečuje Úrad akadémie. Jednou z týchto úloh je aj podpora internacionalizácie výskumného prostredia v rámci SAV. Jej nevyhnutnou súčasťou je pomoc prichádzajúcim vedcom, aby ich príchod na Slovensko a zaradenie do pracovného procesu bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové.
ID: 3409773  Dátum zverejnenia: 19.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac