Správca IT systémov

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova 49, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2024
1 300 EUR/mesiacZákladný plat od 1300,00€ mesiac ( podľa odbornej praxe v zmysle zákona 553/2003 Z.z. ) K tarifnému platu bude poskytnutý osobný príplatok podľa odbornej praxe v hľadanej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koncepčná, metodická a analytická činnosť pri projektovaní zložitých informačných systémov, informačného systému verejnej správy alebo informačného systému s celoštátnou pôsobnosťou.
Zabezpečovanie správy systémovej údržby databáz, databázového prostredia a databázových aplikácií.
Analýza a sprístupňovanie informačných zdrojov vo vymedzených oblastiach informácií (napr. vedecko-technické, ekonomické).
Systémová administrácia a údržba dát v informačných systémoch.
Komunikácia s dodávateľmi.
Zodpovednosť za správu a tvorbu rozpočtu IT za Úrad SAV.

Pružný pracovný čas, týždeň dovolenky naviac podľa KZ

Žiadosť spolu s profesijným životopisom môžete zasielať na e-mail: [email protected], alebo na adresu Úrad SAV, Katarína Badíková, personálny referát, Štefánikova 49, 814 38 Bratislava.
Do výberového konania budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorým bude termín pracovného pohovoru oznámený telefonicky. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanik počítačových sieti, sieťové a informačné technológie.

Ostatné znalosti

Admin active dierctory, DHCP, DNS - Pokročilý
Admi LAN/WAN - Pokročilý
Admin MS Windows, Windows server, MS SQL - Pokročilý
Správa Fortinet firewall - Pokročilý
Správa VMWare v Sphere, vCenter - Pokročilý

Počet rokov praxe

7

požadujeme skúsenosti - Softip, Citrix, SQL server, Windovs server

Slovenská akadémia vied je štátna vedecká inštitúcia, ktorá vykonáva výskumnú činnosť prostredníctvom svojich organizácií. Úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti akadémie ako vedeckej inštitúcie zabezpečuje Úrad akadémie. Jednou z týchto úloh je aj podpora internacionalizácie výskumného prostredia v rámci SAV. Jej nevyhnutnou súčasťou je pomoc prichádzajúcim vedcom, aby ich príchod na Slovensko a zaradenie do pracovného procesu bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové.
ID: 3391678  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac