Správca počítačovej siete-samostatný technik

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova 49, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Plat min. 570,00€ mesiac ( podľa odbornej praxe v zmysle zákona 553/2003 Z.z. ) K tarifnému platu bude poskytnutý osobný príplatok podľa odbornej praxe v hľadanej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

koncepčná, metodická a analytická činnosť pri projektovaní zložitých informačných systémov ,časti štátneho informačného systému s celoštátnou pôsobnosťou .
Zabezpečenie diagnostiky informačných systémov. Vytváranie používateľských aplikácii na základe pripravených algoritmov. Zabezpečenie vstupných a výstupných dát a ich bezpečnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanik počítačových sieti, sieťové a informačné technológie.

Ostatné znalosti

Administrácia OpenVMS - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - pokročilý

požadujeme skúsenosti - Softip, Citrix, SQL server, Windovs server 2003

Úrad SAV plní úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti SAV ako vedeckej inštitúcie, úlohy spojené s povinnosťami SAV ako správcu rozpočtovej kapitoly a zriaďovateľa organizácií SAV, ako aj úlohy patriace do pôsobnosti Snemu SAV, Vedeckej rady SAV, Predsedníctva SAV a ďalších funkcionárov SAV po organizačnej a administratívnej stránke.

Adresa spoločnosti

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED
Štefánikova 49
814 38 Bratislava
ID: 3391678   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plat min. 570,00€ mesiac ( podľa odbornej praxe v zmysle zákona 553/2003 Z.z. ) K tarifnému platu bude poskytnutý osobný príplatok podľa odbornej praxe v hľadanej pozícii.