Vedúca/ vedúci Úradu SAV

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova 49, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Plat min. 670,00€ mesiac (podľa odbornej praxe v zmysle zákona 553/2003 Z.z.) K tarifnému platu bude poskytnutý osobný príplatok podľa odbornej praxe v hľadanej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúca/vedúci Úradu SAV zabezpečuje a koordinuje plnenie úloh spojených s odbornou, organizačnou, finančnou a technickou činnosťou SAV ako vedeckej inštitúcie.

Zároveň žiadame predložiť predstavu o koncepcii a riadení organizácie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.6.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

požadujeme 10 rokov praxe z toho 5 rokov v riadiacej pozícii.

Úrad SAV plní úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti SAV ako vedeckej inštitúcie, úlohy spojené s povinnosťami SAV ako správcu rozpočtovej kapitoly a zriaďovateľa organizácií SAV, ako aj úlohy patriace do pôsobnosti Snemu SAV, Vedeckej rady SAV, Predsedníctva SAV a ďalších funkcionárov SAV po organizačnej a administratívnej stránke.

Adresa spoločnosti

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED
Štefánikova 49
814 38 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Edita Bernátová
Tel.: +421257510149
E-mail: poslať životopis
ID: 3391647   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plat min. 670,00€ mesiac (podľa odbornej praxe v zmysle zákona 553/2003 Z.z.) K tarifnému platu bude poskytnutý osobný príplatok podľa odbornej praxe v hľadanej pozícii.