Vrátnik - strážnik objektov

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Dúbravská cesta 9, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stráženie objektov so služobným psom vrátane starostlivosti o psa, informovanie občanov o príslušnosti vnútorných útvarov. Práca je na smeny (aj nočné služby). Vykonáva sa v areáli SAV na Dúbravskej ceste v Bratislave.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme kontaktujte nás e-mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.1.2018 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Požadujeme dobrý zdravotný stav, spoľahlivosť, zodpovednosť.

Úrad SAV plní úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti SAV ako vedeckej inštitúcie, úlohy spojené s povinnosťami SAV ako správcu rozpočtovej kapitoly a zriaďovateľa organizácií SAV, ako aj úlohy patriace do pôsobnosti Snemu SAV, Vedeckej rady SAV, Predsedníctva SAV a ďalších funkcionárov SAV po organizačnej a administratívnej stránke.

Adresa spoločnosti

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED Úrad SAV
Štefánikova 49
814 38 Bratislava
ID: 3281784   Dátum zverejnenia: 9.1.2018