Referent/ka na odbor medzinárodnej spolupráce

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova 49, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Plat od 800,- Eur, podľa odbornej praxe v zmysle zákona 553/2003 Z.z. K tarifnému platu bude poskytnutý osobný príplatok podľa odbornej praxe v hľadanej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie úloh v oblasti medzinárodnej vedeckej spolupráce, poradenskej a konzultačnej činnosti pre vedecké ústavy SAV.

pohyblivý pracovný čas

Žiadosti s profesným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom posielajte na e-mailovú adresu [email protected]/ bad[email protected], prípadne na poštovú adresu: Úrad SAV, Katarína Badíková, personálny referát, Štefánikova 49, 814 38 Bratislava.
K žiadosti je potrebné priložiť súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z. z.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor. Vyhradzujeme si právo neodpovedať na všetky doručené žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Prehľad v oblasti medzinárodných stykov, výhodou sú skúsensosti v oblasti medzinárodných projektov, najmä rámcových programov EÚ.
Požiadavkou je ovládanie anglického jazyka, výhodou je ovládanie ďalšieho jazyka (francúzština, nemčina).
Termín nástupu: možný od 1. novembra 2018, resp. dohodou

Úrad SAV plní úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti SAV ako vedeckej inštitúcie, úlohy spojené s povinnosťami SAV ako správcu rozpočtovej kapitoly a zriaďovateľa organizácií SAV, ako aj úlohy patriace do pôsobnosti Snemu SAV, Vedeckej rady SAV, Predsedníctva SAV a ďalších funkcionárov SAV po organizačnej a administratívnej stránke.

Adresa spoločnosti

Slovenská akademia vied
Štefánikova 49
814 38 Bratislava
ID: 3140664   Dátum zverejnenia: 11.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plat od 800,- Eur, podľa odbornej praxe v zmysle zákona 553/2003 Z.z. K tarifnému platu bude poskytnutý osobný príplatok podľa odbornej praxe v hľadanej pozícii.