Pomocná sila v závodnej kuchyni

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova 49, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka od 580,- Eur + osobný príplatok, v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v závodnej kuchyni.

Prosíme životopisy posielať na poštovú adresu organizácie, alebo e-mailom na adresu: [email protected]
Kontakt: Badíková Katarína- personálne oddelenie, tel.: 02/57 510 206

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Požiadavky: platný zdravotný preukaz.
Osobnostné predpoklady: pracovitosť, zodpovednosť.

Úrad SAV plní úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti SAV ako vedeckej inštitúcie, úlohy spojené s povinnosťami SAV ako správcu rozpočtovej kapitoly a zriaďovateľa organizácií SAV, ako aj úlohy patriace do pôsobnosti Snemu SAV, Vedeckej rady SAV, Predsedníctva SAV a ďalších funkcionárov SAV po organizačnej a administratívnej stránke.

Adresa spoločnosti

Slovenská akademia vied
Štefánikova 49
814 38 Bratislava

Kontakt

ID: 2903423   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka od 580,- Eur + osobný príplatok, v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z.