Logo Slovenská agentúra životného prostredia

Metodik - stavebný inžinier Sekcie Plánu Obnovy

Slovenská agentúra životného prostredia

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
06/2024/dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacv závislosti od praxe a skúseností a v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie odborného poradenstva v rámci procesu implementácie Plánu obnovy a odolnosti KOMPONENT 2: Obnova budov, Investícia 1: Zlepšenie energetickej hospodárnosti rodinných domov (ďalej len POO),

- poskytovanie odbornej podpory pri kontrole dokumentácie predkladanej k žiadostiam o poskytnutie prostriedkov mechanizmu a žiadostiam o platbu, predovšetkým Projektového energetického hodnotenia alebo Energetického certifikátu v rámci POO,

- odborná participácia na implementačných procesoch v rámci prípravy výziev, kontroly, analýzy rizík, monitorovania atď. a následnej aktualizácii dokumentov POO,

- spolupráca na príprave podkladov pre mediálno-informačné aktivity,

- lektorovanie počas školení a seminárov (interných a externých) vr. prípravy školiacich/prezentovaných materiálov.

• základná výmera dovolenky zvýšená o 1 týždeň
• pružný pracovný čas
• príspevok na DDS
• odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
• sick days
• karta Multisport
• práca v stabilnej spoločnosti zapojenej do medzinárodných projektov
• odborný rast

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite motivačný list a životopis prostredníctvom portálu Profesia.sk do 24.05.2024.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

• min. 3 roky praxe z oblasti tepelnej ochrany budov (výpočet energetickej hospodárnosti budov)

Počet rokov praxe

3

• spoľahlivosť, bezúhonnosť, a zodpovednosť
• analytické myslenie
• komunikačné a prezentačné zručnosti
• zmysel pre tímovú spoluprácu
• ochota neustále sa vzdelávať

Príspevková organizácia, zameraná na zabezpečovanie starostlivosti o životné prostredie a rozvoj environmentalistiky v súlade so zásadami trvalo udržateľného rozvoja.
www.sazp.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Cabanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4825918  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac