Odborný pracovník regionálnej kancelárie Banská Bystrica (sekcia Plánu obnovy)

Slovenská agentúra životného prostredia

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
05/2024
1 700 EUR/mesiacv závislosti od praxe a skúseností a v zmysle zákona č. 553/ 2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Záleží vám na pripravenosti slovenských rodinných domov na energetickú a klimatickú krízu a chceli by ste sa pridať do tímu Plánu obnovy? Slovenská agentúra životného prostrediu rozširuje svoje rady o pracovníkov, ktorí budú konzultovať s majiteľmi rodinných domov o možnostiach podpory obnovy. Naši noví kolegovia sa budú taktiež podieľať na komunikačných aktivitách regionálnych kancelárií tzv. „v teréne“ a budú zaškolení na vyhodnocovanie a spracovávanie žiadostí v celom procese poskytovania príspevku na obnovu rodinného domu. Ponúkame dynamickú prácu v odhodlanom kolektíve. Bližšie podmienky nižšie.
Náplň práce spočíva najmä:
- administrácia prijatých žiadostí o poskytovanie prostriedkov z mechanizmu na obnovu rodinných domov z Plánu obnovy a odolnosti SR,
- výkon základnej finančnej kontroly, kontrola podmienok poskytnutia prostriedkov z mechanizmu, kontrola dokumentácie EHB (EC/PEH),
- príprava zmluvy o poskytnutí prostriedkov mechanizmu,
- výkon administratívnej finančnej kontroly žiadostí o platbu a finančnej kontroly na mieste v zmysle § 6 zákona č. 357/2015 Z. z. o finančnej kontrole a audite a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
- príprava podkladov pre riešenie zmenových konaní,
- riešenie nezrovnalostí,
- poskytovanie poradenskej činnosti klientom regionálnej kancelárie (v rámci prípravy žiadosti o poskytnutie prostriedkov mechanizmu) a účasť na prezentačných a propagačných aktivitách.

• základná výmera dovolenky zvýšená o 1 týždeň
• príspevok na DDS
• odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
• sick days
• karta Multisport
• práca v dynamickej spoločnosti zapojenej do medzinárodných projektov
• odborný rast

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite motivačný list a životopis prostredníctvom portálu Profesia.sk do 12.04.2024.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický/technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

• komunikačné a organizačné zručnosti - práca s klientmi (osobná komunikácia, elektronická komunikácia, telefonická komunikácia)
• zameranie na výsledok
• zmysel pre tímovú spoluprácu
• pozitívny prístup k ľuďom, profesionálne a etické správanie
• bezúhonnosť
• vítaná prax v oblasti finančného a projektového riadenia projektov spolufinancovaných z fondov EÚ
• vítaná prax v oblasti stavebníctva (vyhodnocovanie dokumentácie energetických certifikátov, energetických projektových hodnotení, Projektovej dokumentácie stavieb)
• vítané skúsenosti s prácou v štátnej / verejnej správe

Príspevková organizácia, zameraná na zabezpečovanie starostlivosti o životné prostredie a rozvoj environmentalistiky v súlade so zásadami trvalo udržateľného rozvoja.
www.sazp.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4790857  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac