Vedúci podateľne (sekcia Plánu obnovy)

Slovenská agentúra životného prostredia

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
05/2024
Od 1 900 EUR/mesiacv závislosti od praxe a skúseností a v zmysle zákona č. 553/ 2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce spočíva najmä:

  • príjem a registrácia žiadostí o poskytnutie prostriedkov mechanizmu na obnovu rodinných domov z Plánu obnovy a odolnosti (POO),
  • príjem a registrácia žiadostí o platbu (ŽOP),
  • príjem a registrácia doplnených príloh a ostatnej poštovej / listinnej komunikácie so žiadateľom,
  • zodpovednosť za archiváciu a evidenciu spisov (žiadostí),
  • riešenie nezrovnalosti týkajúcich sa archivácie a evidencie spisov,
  • koordinácia činností súvisiacich s podateľňou,
  • koordinácia činností na podateľni v súlade s pokynmi nadriadeného,
  • koordinácia činností registratúry ACTIVE v súlade s pokynmi vedúceho podateľne a ostatnými regionálnymi kanceláriami,
  • poskytovanie súčinnosti pre regionálne kancelárie,
  • administratívna činnosť súvisiaca s procesom zverejňovanie zmlúv v CRZ v plnom rozsahu,
  • administratívna činnosť súvisiaca s procesom formalizovaného overovania žiadostí,
  • komplexný manažment obehu zmlúv - ich zverejňovanie v CRZ a následné odosielanie prijímateľovi,
  • spracovanie elektronickej schránky SAŽP v plnom rozsahu,
  • poskytovanie poradenskej činnosti klientom regionálnej kancelárie (v rámci prípravy žiadosti o poskytnutie prostriedkov mechanizmu), účasť na prezentačných a propagačných aktivitách.

• základná výmera dovolenky zvýšená o 1 týždeň
• pružný pracovný čas
• príspevok na DDS
• odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
• sick days
• karta Multisport
• práca v stabilnej spoločnosti zapojenej do medzinárodných projektov
• odborný rast

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite motivačný list a životopis prostredníctvom portálu Profesia.sk do 12.04.2024.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický/technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky v správe registratúry

• spoľahlivosť, bezúhonnosť, a zodpovednosť
• analytické myslenie
• komunikačné a prezentačné zručnosti
• zmysel pre tímovú spoluprácu
• ochota neustále sa vzdelávať

Príspevková organizácia, zameraná na zabezpečovanie starostlivosti o životné prostredie a rozvoj environmentalistiky v súlade so zásadami trvalo udržateľného rozvoja.
www.sazp.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4790831  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac